Ceturtdienas treniņbraucieni noslēgušies ar intrigu. Pie ātrākā apļa laika ar 0.6 sekunžu pārsvaru ticis “Red Bull” braucējs Daniels Rikjardo, kurš šajā posmā saņēmis uzlaboto “Renault” dzinēju, kas marķēts zem “TAG Heuer” nosaukuma. Lai gan “Mercedes” braucēji Hamiltons un Rosbergs uzrādīja otro un trešo ātrāko apļa laiku, Rikjardo pārsvars ir pamats, lai radītu intrigu par to, kas uzvarēs sacīkstēs svētdien.

Arī šoreiz neiztika bez incidentiem – uzreiz pēc tuneļa avārijas piedzīvoja “Haas” braucējs Romēns Grožāns, kā arī “Manor” debitants Rio Harjanto, bet pēdējā trases līkumā sienā ieskrēja Kevins Magnusens. Monako tiesneši, kas jau izsenis pazīstami ar savām veiklajām spējām novākt mašīnas, parūpējās, lai testu sesija netiktu apturēta. Sagriežoties avarēja arī Fetels, tomēr nevienu detaļu nenolauza un veiksmīgi tika līdz boksiem.

Jāuzteic arī “Red Bull” junioru komandas “Toro Rosso” braucēji, kas bija trešā ātrākā komanda, tikmēr neviens no “Williams” braucējiem nespēja iekļūt labāko desmit braucēju vidū. Džolions Palmers pēc neveiksmēm pirmajos treniņos trasē izbrauca vien sesijas beigās. Niko Rosbergs ar ultramīkstajām riepām veica vairāk kā trešdaļu sacīkšu distances, kas liek domāt, ka sacīkstēs varētu pietikt arī ar 1 boksu apmeklējumu.

CjYurvmUgAAfgkm

7 KOMENTĀRI