Par avāriju karali sauktais Pastors Maldonādo, kurš pēc 5 aizvadītām sezonām Formula 1 čempionātā, šogad zaudēja savu vietu, ir apņēmības pilns atgriezties čempionātā jau pavisam drīz. Lai gan pats venecuēlietis nav atklājis, ar kurām komandām ved pārrunas, tomēr Rio Harjanto māte ir apstiprinājusi, ka “Manor” braucējam vēl nav izdevies atrast finansiālos līdzekļus pilnai sezonai un tieši Maldonādo vārds tiek minēts Harjanto aizvietotāju saraksta augšgalā. Pieredze, testējot 2017. gada riepas, iespējams, padarīs Maldonādo pieprasītāku braucēju tirgū.

Brazīlijas prese izplatījusi paziņojumu, ka Felipe Masa uzsācis pārrunas ar “Renault” komandu par pievienošanos tai jau nākamgad. Kā zināms, šobrīd “Renault” nav pilnībā apmierināta ar debitanta Džoliona Palmera darbu. Arī Palmera sezona var beigties priekšlaicīgi, tomēr starp komandas rezerves braucējiem ir no “Mercedes” izīrētais Estebans Okons, kā arī vāji GP2 sezonu uzsākušais Sergejs Sirotkins. Kevina Magnusena vieta komandā pagaidām izskatās droša.

“F1LV

Tikmēr itāļu mediji ziņo, ka pēdējo posmu sliktais zēns Daņila Kvjats varētu pievienoties “Williams” vienībai, kas varētu būt labs solis krievu braucēja karjeras attīstībai pēc pārejas uz “Toro Rosso” vienību. Pirms tam ar “Williams” komandu tika asociēts veterāns Džensons Batons, kura vietu “McLaren” līdz ar to ieņemtu Stofels Vandūrns.
[socialpoll id=”2365193″]

27 KOMENTĀRI

 1. Ticamāka par visām šeit pieminētām pārejām ir Feteļčika nosūtīšana no Ferrari uz Haas, jo kā redzam, tad Ferrari draud pārtapšana par peletona vidusslāņa komandu (līdzīgi kā tas notika ar 2009.g. čempionvienību Brawn (no 2010.g. – Mercedes) 2010-2012.g. sezonās, kad tur vizinājās Šumis).

  • mīļumiņš usskata, ka Haas ir tāds kā sarkano fārmklubs, ka uz turieni makaronnieki var sūtīt savus nespējniekus (lai gan, kamdēļ tad VET, ibo Kimsteram, pa lielām šaibām, arī neiet neko spožāk, skat Monako barjerās iebrauca pilnīgi brīvprātīgi lai)???

   Ja tā – Kļūda! Kļūda!! Kļūda!!! Nav sarkanie nekādi noteicēji, kādus šoferus algot un kādus nealgot Haas.

   “Bet nebēdājiet vis, cienītā kundze” – kad obligāti jātroļļo atbilstoši savai prolet.pārliecībai – faktiem ir otršķirīga nozīme 😛

   • Austin….Tavi piesauktie Ferrari uz Haas jau nosūtīja ,,savējo,, – Gutjeresu.. ar Grožānu toties viņiem ir savi biznesplāni, kopējie…. Haas priekš Ferrari ir aptuveni tas pats kas Toro Rosso priekš Red Bull ,ar to atšķirību, ka Ferrari vis neliek pagaidām galīgi jauniņos pie stūres, bet gan pieslīpē jau esošos, kuriem viss vēl priekšā…….

   • ..jā ,Andi…un starpcitu – tas arī ne reizi vien tika aprunāts tajos pašos tv ekrānos..pat kapāšanos un internetu
    nevaig….nu moins – ar kuru galu šie skatās F1?? 😀

   • ko tu te akan gvelz, pamuļki.
    GUT bija itin laps kandidāts priekš Haas, kā nekā BIJUŠAIS sarkano ‘test & reserve driver’, plus ar sarkano endžiniem pazīstams no Sauber laikiem. Un galabeigās, meksikānis – ar nevājo sponsoru aizmuguri.
    Pieļauju, ka tu varētu putrot ar citu “chuco” Serjohu Peresu – vot tas gan skaitījās Ferrari Driver Academy podopečnijs kādreiz.

   • Mieru, tikai mieru, Austiņ! Vispirms sāc ar linku pievienošanu ar pierādījumiem, ka Ferrari nedrīkst ieteikt Haas komandai pilotus!
    P.s. Notāra apstiprinātus dokumentus par šo pašu tēmu varēsi pievienot pēc tam. 😛

   • Mìłumiñ, plusu/mínusu birums šovakar skaidri demonstré, ka satraucies ká reiz esi tu 😛

   • Austiņ… tātad linki ar pierādījumiem nebūs?
    ak jā, atļāvos aizmirst, ka Austins Powers par savu paša bazaru neatbild.. Jūtos ļooooti vainīxx! 😛

   • Austiņ, neviens tev neliek piestādīt pierādījumus speciāli Verminam.
    Atbildi par savu bazaru un piestādi pierādījumus pārējiem lasītājiem!
    Netēlo pamuļķi, Austiņ, tu taču vienmēr izlikies tik gudrs! 😛

   • ..Austin – šķiet ,ka tev arī nav ne mazākās jausmas, ko darīja Guts ferrari nometnē tērpies viņu krekliņos , un kādi bija viņa pienākumi, lai viņu varētu nosaukt par kandidātu zem ,,Ferrari jumta,, …. 😀 …comoon..atkal politika klibo???

   • Austin – politika spēlē lomu te un tagad…. KĀDREIZISTU ne vien Ferrari komandā ir bijis daudz, bet arī citās komandās… tiem kādreizistiem ir svarīgi būt zem kādas komandas jumta, lai vispār spētu iekārtoties daudz drošāk f1 vidē..a tālāk nereti kādreizistu un viņu komandu saites šķiras…dabisks process..tas pats Peresa gadījumā…. par politiku tev par smagu runāt, kā redzu….

   • Ceļš uz Napoleonu ir straujš – mums jau ir ne vien f1 nesaprasts ģēnijs, bet arī politikas ģēnijs 😛

 2. vienīgie no piesauktajiem pilotu migrācijas ceļiem, kam var saskatīt kaut jelkādu racionāli, ir divi, lai gan ar pamatīgām iebildēm:
  a) MAL uzzīmēsanās iekš Manor, BET – jau Lotus laikā ļaunas mēles melsa, ka venecuēlas naftinieki nesteidzot ar salīgtajiem maksājumiem. Kas varētu būt mainījies pa starpu..?
  b) vēl kkāda jēga šķiet esam no Kvjata pārcelšanās uz Williams – daktera Gelmūta paspārnē viņam atlikusi, maximums, šīsezona, kamēr Williams varētu interesēt Kvjata mecenātu čeki – ja vien tā naudas straumīte no raccejas jau nav izsīkusi..

   • Verminčiks jau nu varēja ļaut pašam Jorenčikam atbildēt, bet ja jau viņam tas nav atļauts tad neko darīt, nāksies man atbildēt tev – generalissimus. 😀
    Tātad, Ferrari sadarbība ar Haas ir zināma visiem izņemot nezinīšu bandai, bet kopš kura laika McLaren ar Manor ir tikpat cieša sadarbība?! 😛

   • Tu Zaigandi labi zini, ka tava komenta avots ir tava ne pārāk labi smakojošā pārplēstā pēcpuse 😀 Koments bija izteikta smirdēšana 😀 Tad arī nebrīnies, ka kāds tev atbild ar to pašu 😀 Tu taču deklarēji ka cīnīsies pret antifanošanu 😀 Bet pats to vien dari 😀

   • Verminčik, tavas ne pārāk labi smakojošās fantāzijas par citu pēcpusēm ir tava problēma.
    Par Ferrari sadarbību ar Haas tu arī nezini, bet uzskati sevi par F1 ekspertu! 😀 😀

 3. Aber tieši tā,Vermina kungs……,bet norges Andeniekam fon Rihardovam to laikam ir pa grūtu sagremot. Tas gan neaizliedz šamam pašam dzīt zosis uzdodot otsebjatiņu par īstenību. Arī vārda “”sadarbība”” jēga čomakam nebija sagremojama-nez cik šams bija izdzēris,ka sāka apgalvot,ka nu tik Ferrari ar Haasu sāks ar pilotiem mainīties…….,kā teikt sadarbības ietvaros!:)))))))))))))))))