Makss Verstapens ieradies Kanādā ne tikai ar jaunu “Renault” dzinēju, kas dod papildus jaudu, bet arī labu mācību no Monako GP, kur holandietis avarēja gan kvalifikācijā, gan sacīkstē. Pirms došanās uz Kanādu, Verstapens aizvadīja demonstrācijas baucienus Zandvortā, kur viņu sveica 100’000 tautiešu, tomēr Maksa tēvs Joss Verstapens neļauj dēlam lidināties mākoņos:

“Maksam ir jāpaliek nosvērtam un nesatricināmam. Viņu nedrīkst iespaidot ne neveiksme Monako, ne arī līdzjutēju lielā uzmanība. Viņa sniegums ir ļoti labs, ja vien neskaita Monako posmu, tomēr no šīm kļūdām ir jāmācās. Ar jauno dzinēju Kanādā mūsu mērķis ir pjedestāls.”

“F1LV

Miks Šūmahers, kartingsMika Šūmahera nākamais solis karjerā būšot Formula 3. Pērn Mihaela Šūmahera dēls sāka karjeru mazākajās formulu sērijās un šogad turpina startēt Vācijas un Itālijas F4 čempionātos, kur viņš jau guvis uzvaras arī šajā sezonā. Uz nākamo gadu Šūmahers juniors plāno startēt Eiropas F3 sērijās, no kurām Makss Verstapens spēja pa taisno iekļūt Formulā 1:

“Manam nākamajam solim ir jābūt F3. Turklāt tur ir ļoti augsta konkurence.”

Ferrari” komanda uz Kanādas GP izcīņu atvedīs uzlabotu turbo versiju savam dzinējam, ziņo vācu “Auto Motor und Sport”. Šī gada sākumā “Ferrari” radās izturības problēmas ar jauno turbo sistēmu, kā rezultātā Sebastianam Fetelam un Kimi Raikonenam nācās startēt ar ierobežotu jaudas daudzmu. Uz Kanādas posmu, kur motora jaudai ir ļoti liela nozīme, “Ferrari” cer atgūt zaudēto jaudu un maksimāli izmantot motora sniegumu. Maranello vienība cer, ka šie uzlabojumi ļaus atkal kļūt par vismaz otro ātrāko komandu un apsteigt “Red Bull“, kas pēdējos posmos ir spējusi kļūt par tuvāko “Mercedes” konkurentu. Turklāt arī “Mercedes” komanda ir sagatavojusi izmaiņas dzinējā uz Kanādas posmu, tomēr vācu vienībai nebija nepieciešams uz to tērēt attīstības kvotas, jo uzlabojumi saistīti ar izturības problēmām, kas pēdējos posmos vajāja “Mercedes” pilotus un jo īpaši Luisu Hamiltonu.

3 KOMENTĀRI

 1. Mikam viegli nebūs, jo mūsdienās neviens vairs negriež malā, ja trasē brauc kāds “trakais” kā tas vēl bija viņa papuča laikā. Un tad var visādi gadīties. Lauzta roka tādos brīžos ir tikai sīkums:
  Mick Schumacher, 16, was racing at the Red Bull Ring in the Formula 4 class when he was hit from behind and sent spinning into a wall.
  The crash, which happened on the start-finish straight, left the young driver with a fractured right hand and his car was missing its front and rear wings.
  http://www.express.co.uk/news/world/583100/Michael-Schumacher-Mick-Schumacher-crash-video-F1-hand-broken

  • Joren, tu atkal kļūdies, jo lai gūtu lielus panākumus F1 ar uzvārdu vien nepietiek. 😛
   Bruno Senna, Ralfs Šūmahers, Maikls Andretti (Vermin, uzmanies, nesajauc ar Mario Andretti 😛 ) ir piemēri, kurus zina visi izņemot nezinīšu bandu.
   Man būtu ļoti žēl, ja Miku izmestu no Manor pēc vienas neveiksmīgas sezonas… 😉