Lai gan Interlagosas trasei ir līgums par F1 sacensību rīkošanu līdz 2020. gada sezonai, viens no noteikumiem ietver to, ka tiks atjaunota padoka un pitstopu infrastruktūra. Tas līdz šim nav izdarīts un sakarā ar Brazīlijā esošajām finansiālajām problēmām Bernijs Eklstons norāda, ka, ja situācija neuzlabosies, šī būs pēdējā sezona, kad F1 dodas uz Interlagosas trasi, kur sacensības regulāri notiek kopš 1990. gada, bet uz neilgu laiku tajā atradās arī 1970-to gadu otrajā pusē.

Fanu balsojumā F1 čempionāta mājaslapā par Kanādas GP dienas braucēju kļuvis Makss Verstapens, kurš sacensības uzsāka no 5. pozīcijas, veica lielisku startu, bet pēdējos apļos nodemonstrēja pozīcijas aizsargāšanas paraugstundu, finiša līniju šķērsojot ceturtajā vietā. Šī ir jau otrā reize, kad Verstapens izpelnās šo balvu – viņš to izcīnīja arī pēc uzvaras Spānijā.

Šajā nedēļas nogalē Baku tiks aizvadīta Eiropas GP izcīņa. Šī būs pirmā reize, kad sacensības notiek šai Aizkaukāza zemē, tādēļ riepu sastāvu izvēle nav viegla ne “Pirelli”, ne komandām. No nedēļas nogalē pieejamiem vidējā, mīkstā un supermīkstā sastāva riepām plašāko interesi guvušas mīkstākā sastāva riepas – visi braucēji, izņemot “Sauber” pārstāvjus nolēmuši izmanot 7 vai 8 sarkani marķēto riepu komplektus, tikmēr Rosbergam vienīgajam būs pieejami 2 vidējā sastāva riepu komplekti.

Ck0-3DQWgAAKcLL

3 KOMENTĀRI

  1. Super: vēl tikai Interlagosu aizvākt, Monza jau bija briesmās, SPA arī… Kam nav ņaudiņas, nav ņaaauuu. 🙁 Tagad jau pat daži svaigie Tilkes ražojumi rūsē (ķip Indija un Koreja), jo nevar sableķot vecajam sakārnim Bērnijam un brandžai, lai gan trases vnk super. Ja aizvāks SanPaulu, jāsāk skatīties driftu un NHRA. 🙂

  2. Nu, ja – arī Interlagosā kļuvis par šauru visu to komandu un sponsoru ‘motormāju’ uzsliešanai, kur visiem tiem VIPiem, VIPu-VIPiem un VIPu-VIPu-VIPiem ieēst kanapē maizītes un iestrēbt šampiku. Balagāns…