“Red Bull” komanda apstiprinājusi, ka tās braucējs Daniels Rikjardo paliks komandā uz vēl vismaz 2 sezonām, neraugoties uz pēdējā laikā izskanējušajām runām par austrālieša iespējamo pāreju uz “Ferrari” vienību. Rikjardo, kurš pēdējos posmos cīnījies par uzvarām, ir sajūsmā par ātrumu kvalifikācijā un iespēju startēt no pirmās starta rindas, jo nebija cerējis uz tik labu sniegumu, tomēr izmaiņas regulējumos veiktas pareizā virzienā.

Pēc ne pārāk sekmīga sezonas pirmā nogriežņa Serhio Peress atzīst, ka viņu pārņēmušas divējādas sajūtas – patīkama neizpratne, kā komanda spējusi sagatavot tik konkurētspējīgu mašīnu, kas ļāvusi uzrādīt otro ātrāko apļa laiku, kā arī rūgtums par avāriju treniņbraucienos, kā dēļ nācās mainīt pārnesumkārbu un zaudēt 5 pozīcijas. “Force India” braucējs gan uzsver, ka Baku trasē apdzīšanas iespējas ir ļoti daudz, tādēļ ir apņēmības pilns turpināt cīņu ar vadošajām komandām.

Bernijs Eklstons sev tipiskajā tiešumā paziņojis, ka katram braucējam, kurš kritizējis drošību Baku trasē, ir divas iespējas – aizvērt muti vai doties mājās, jo neviens ar varu te netiek turēts, tomēr atzīstot, ka trase ir ļoti prasīga. Par Niko Rosberga izteikumiem, ka ieeja boksos milzīgā ātrumā ir nedroša, Eklstons ieteicis viņam izmantot bremzes pedāli. Viņš arī paziņojis, ka, ja Monca tomēr pazudīs no kalendāra, tad Itālijas GP rīkošana, visticamāk, nonāks Imolas rokās.