Mainīgos laikapstākļos aizvadīti Austrijas GP otrie treniņbraucieni. Pirmajās minūtēs četrus ātrākos apļa laikus uzstādīja braucēji no četrām dažādām komandām – Niko Rosbergs (“Mercedes”), Sebastians Fetels (“Ferrari”), Daniels Rikjardo (“Red Bull”) un Niko Hilkenbergs (“Force India”), kas ilgu laiku netika laboti, jo braucējus pārsteidza negaidīti spēcīgi nokrišņi, tomēr sesijas noslēgumā ātrākie apļa laiki abiem čempionāta līderiem – Rosbergam un Hamiltonam, kamēr Fetela testi beidzās drošības joslā.

Raikonens Austrija Testi

“F1LV

Jau pašā treniņbraucienu sākuma no trases izslīdēja Kimi Raikonens, tomēr paguva apstāties pirms sadursmes ar drošības barjeru. Tā bija pirmā zīme tam, ka trase palika mitra. Spēcīgais lietus padarīja trases trešo sektoru pilnībā nebraucamu, līdz ar to bija manāma ievērojama akvaplanēšana, tomēr neviens braucējs savu mašīnu neapskādēja, kamēr pirmajā sektorā trase nemaz nebija tik slapja, tomēr drīz vien arī tā vairāk līdzinājās upei. Tas ievērojami mainīja plānus visām komandām.

Fetels AustrijaVairāk kā pusstundu neviens trasē nedevās. Par pirmo eksperimentētāju kļuva Daniels Rikjardo, kuram šodien paliek 27 gadi. Drīz vien viņam pievienojās vairums braucēju, tomēr noturēšanās trases robežās joprojām bija izaicinājums. Pašās sesijas beigās, mākoņiem aizejot, līdz trasei izlauzās arī vairāki saules stari, līdz ar to 15 minūtes pirms sesijas beigām braucēji jau pārgāja uz slikiem. Apļu laiki krita, bet 2 minūtes pirms sesijas beigām no trases izslīdēja Sebastians Fetels. Virtuālā drošības mašīna ierobežoja braucēju iespējas pēdējās minūtēs uzlabot rezultātu. Lielisks sniegums Niko Hilkenbergs, kurš piekāpās vienīgi “Mercedes” braucējiem.

Austrijas GP turpināsies rītdien ar trešajiem treniņiem pl. 12:00 un kvalifikāciju pl. 15:00, bet paralēli F1 šajā nedēļas nogalē “Red Bull” trasē iespēja vērot arī GP2 un GP3 čempionātu sacensības.

 CmSIAX4XYAA6iJi