Somu F1 veterāns Kimi Raikonens, kurš savu debiju čempionātā piedzīvoja tālajā 2001. gadā, arī nākamsezon pārstāvēs “Ferrari” komandu, kuras sastāvā startēja no 2007. līdz 2009. gadam, bet atgriezās 2014. gada sezonā, tādējādi apklusinot baumas par iespējamajo Peresa vai Grožāna pievienošanos Maranello vienībai.

“Es vienmēr esmu teicis, ka šeit neatrastos, ja es to neizbaudītu vai justu, ka nevaru savu darbu paveikt par 100 procentiem. Bez motivācijas es šeit netērētu savu laiku. Vienmēr esmu teicis, ka vēlos, lai “Ferrari” būtu mana pēdējā komanda,” atzīst 36 gadus vecais Raikonens, kurš 2009. gada izskaņā uz diviem gadiem pameta čempionātu, lai startētu rallijā.

Līdz ar to nedaudz pieklusināts braucēju tirgus, kur 2007. gada pasaules čempiona došanās pensijā varētu pavērt ceļu vairāku braucēju rotācijai, tomēr, pieņemot, ka “Mercedes” oficiāli pagarinās līgumu ar Rosbergu pavisam drīz, kas par vilinošāko vietu uz nākamo sezonu padarīs “Williams”, ņemot vērā, ka uz “McLaren” otrā braucēja vietu praktiski kandidē tikai Batons un Vandūrns.

Oficiāli apstiprināto 2017. gada braucēju sastāvs
Komanda Braucēji
 Mercedes

 Lewis Hamilton

Tiks apstiprināts vēlāk

 Ferrari

 Sebastian Vettel

 Kimi Raikkonen

 Red Bull

 Daniel Ricciardo

 Max Verstappen

 Williams Tiks apstiprināti vēlāk
 Force India

 Nico Hulkenberg

Tiks apstiprināts vēlāk

 Toro Rosso

 Carlos Sainz Jr

Tiks apstiprināts vēlāk

 McLaren

 Fernando Alonso

Tiks apstiprināts vēlāk

 Haas

 Romain Grosjean

Tiks apstiprināts vēlāk

 Renault Tiks apstiprināti vēlāk
 Sauber Tiks apstiprināti vēlāk
 Manor Tiks apstiprināti vēlāk

11 KOMENTĀRI

 1. izskatās, ka kāds ir iespējis nomierināt sinjoru Markjonni – tas ne tik sen bija dikti sašūmējies par ‘korokoģil ņe lovitsja/ņe rasķjot kokos’ situāciju sarkanajā skudērijā.

  Un kimsters ar savu po*ujista imidžu ir ekselents kandidāts grēkāža lomai.

  Tā ka – Go Kimi! 🙂

 2. Kas te atkal fanam ne paprātam? Cilvēks izteica savu viedokli, tīri, bez uzbraucieniem pret jebkuru personu. tu te atkal apsaukājies un raudi. Nepatika nevainīgs komentārs, izlasi un aizmirsti. Nepiecūko pats te gaisu.

   • ‘on the bright side of things’ – izskatās, ka drusku ir patīrīti vucānizmi no F1.lv 🙂 tas priecē

   • ..Austin – procentuāli mazāk , nekā daži labi Tavējie….kamēr Austini un Feiki par to vienmēr psiho ,,WTF ,kāpēc dzēš manus komentus,, ?? u.t.t. , tikmēr priekš manis tas nav nekas īpašs….gadās…..visiem labs nebūsi….

   • Apsaukā savu oponentu par klaunu, un tas esot nevainīgi? nu padzēsa ārā jūs abus. ja jau lūdzies lai oponentu izbano nevainīgā textā, tad jau kkas sasapējis tev. ja jau sasāpejis, tad raud. bet klāt nebiju, tev palaimējās.