Bernijs Eklstouns parakstījis vienošanos par Itālijas GP pārcelšanu no Moncas uz Imolas trasi, sākot ar nākamo gadu, tomēr, tas oficiāli notiks tikai tad, kad zaļo gaismu lēmumam dos Itālijas nacionālā sporta iestāde. Tas gan negarantētu Moncas izzušanu no kalendāra, jo pastāv varbūtība, ka abas trases sacīkstes varētu rīkot pārmaiņus. Imolas trase F1 sacīkšu kalendārā atradās no 1980. līdz 2006. gadam, lielāko laiku esot zem Sanmarīno GP nosaukuma.

“Ferrari” komandā vēlas savās rindās redzēt Rosu Braunu, kurš kā tehniskais direktors pārstāvēja komandu ‘Šūmahera ērā’. Brauns nolēma pamest čempionātu 2013. gada izskaņā, kad strādāja ar “Mercedes” vienību. Pats Brauns atzinis, ka agrāk centies iesaistīties komandas attīstībā 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā, tomēr šobrīd vairs nevēlas tik lielu slodzi, tomēr par savām nākotnes opcijām izsakās piesardzīgi, norādot, ka jebkas ir iespējams.

Kimi Raikonena menedžeris Stīvs Robertsons norādījis, ka, ja somu braucējs jutīsies pietiekami motivēts, netiek izslēgta iespēja, ka Raikonens turpinās startēt “Ferrari” sastāvā arī pēc 2017. gada. Robertsons norādījis, ka pēdējā laikā uzlabojusies konkurētspēja un paša Kimi mīlestība pret autosportu liek viņam domāt, ka Raikonens pieņems izaicinājumu turpināt startēt arī pēc nesen parakstītā līguma termiņa beigām.

4 KOMENTĀRI

  1. stāv rakstīts – “Ferrari” komandā vēlas savās rindās redzēt Rosu Braunu, kurš kā tehniskais direktors pārstāvēja komandu ‘Šūmahera ērā’.

    Gribētos kur sīkāk palasīties par šo ‘vēlēšanos Ferrari komandā’..