Niko Rosbergs uzrādījis ātrāko apļa laiku Vācijas GP pirmajos treniņbraucienos, par 0.3 sekundēm pārspējot savu komandas biedru Luisu Hamiltonu. Tikmēr labākais rezultāts no pārējiem braucējiem Sebastianam Fetelam, kurš savā dzimtenē ar “Ferrari” mašīnu startē pirmo reizi.

Kā jau ierasts pirmajiem treniņbraucieniem, arī šoreiz galvenais akcents no braucēju puses tika likts uz pareizākās trajektorijas meklējumiem, tādēļ saslīdēt vai pieļaut kļūdas sanāca pieļaut tādiem braucējiem kā Botass un Grožāns, tomēr nopietnus bojājumus mašīnai neviens neradīja.

Starp dalībniekiem šoreiz bija atrodami arī divi rezerves braucēji – Estebana Gutjeresa vietā “Haas” mašīnā sēdās Šarls Leklerks, kamēr “Renault” sastāvā startēja pagājušā gada GP3 čempions Estebans Okons, kurš ieņēma Džoliona Palmera vietu, par kura iespējām palikt komandā nākamgad lielas skaidrības nav. Abi testpiloti gan zaudēja saviem komandas biedriem.

Lieliski nedēļas nogale iesākusies Fernando Alonso, kuram šodien 35 gadu dzimšanas diena. “McLaren” bija ceturtā ātrākā komanda, ļaujot tās braucējiem ieņemt septīto un astoto pozīciju. Tikmēr citai leģendārai vienībai “Williams” neizdevās tikt labāko desmitniekā, piekāpjoties pat “Sauber” braucējam Markusam Ēriksonam.

CohczRKUkAArmqB

2 KOMENTĀRI