FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs un Vācijā bāzētā “All-Inkl.com Münnich Motorsport” komanda vienojušies par sadarbības līguma laušanu. Sākotnējā vienošanās paredzēja, ka Nitišs ar jaunuzbūvēto “Seat Ibiza RX” automašīnu aizvadīs pilnu čempionāta sezonu, taču pēc abpusējas vienošanās sadarbība tiks pārtraukta jau pēc šajā nedēļā notiekošā posma Francijā.

“Jau pirms sezonas es zināju, ka attīstīt jaunu auto būs liels izaicinājums. Sezonas laikā esam spēruši daudzu soļus uz priekšu un guvuši jaunas atziņas un neatsveramu pieredzi. Diemžēl šie soļi nav nesuši mums rezultātu uz kādu bijām cerējuši, tādēļ esmu nolēmis pārnest savu fokusu uz 2017. gada sezonu. Vēlos pateikties Renē Minniham un visai “All-Inkl.com Münnich Motorsport”  komandai par sadarbību un bieži arī nesavtīgu darbu, attīstot jauno auto!” stāsta jēkabpilietis Reinis Nitišs.

Atlikušajā sezonā “All-Inkl.com Münnich Motorsport” turpinās darbu pie auto attīstības un Nitiša vietu komandā ieņems citi piloti. Spānijā izdevība tiks dota divkārtējam DTM čempionam Timo Šeideram. Tikmēr Reinis Nitišs apstiprinājis, ka 1. un 2. oktobrī noteikti piedalīsies mājas sacīkstēs Neste World RX of Latvia un sola savus tuvākos plānus atklāt jau drīzumā.

1 KOMENTĀRS

  1. ļoti ceru, ka ambīcijas (no sportista puses) šeit nepārsniedz saprāta robežas.

    Citiem vārdiem, ka ‘fokusa pārnešana uz nākamo sezonu’ vienkāŗšā valodā netulkojas kā “jāsāk meklēt darba piedāvājumi “no nullītes””