“Williams” komanda atzīst, ka ir noraizējusies par savu formulu drošības jostu efektivitāti, jo Singapūras GP laikā Botasam tieši šī iemesla dēļ nācās doties boksos. “Viņam atsprādzējās drošības josta, līdz ar to nācās momentāli doties boksos, kur problēma tika novērsta. Mums jāsaprot, kāpēc tas noticis, lai problēma neatkārtotos,” skaidro komandas tehniskais direktors Robs Smedlijs, atzīstot, ka šim incidentam neesot nekādas saistības ar 2014. gada Brazīlijas GP izcīņu, kad Botasu piemeklēja līdzīgas problēmas.

“Tata Communications”, kas ir F1 čempionāta tehniskais atbalstītājs, sadarbībā ar “Sky Sports F1” televīzijas kanālu, aizvadītajā nedēļās nogalē notikušās sacīkstes Singapūrā saviem skatītājiem piedāvāja iespēju vērot ultra augstā kvalitāte (UHD), kas attēla kvalitātes ziņā četras reizes pārspēj HD kvalitāti. Tiek ziņots, ka šis formāts sacensību translācijām katrā posmā tiks izmantots jau sākot no nākamā gada, paceļot GP vērošanu jaunā līmenī.

Laikraksts “Financial Times” ziņo, ka tehnoloģiju gigants “Apple” esot gatavs pārņemt “McLaren” tehnoloģiju grupu, kuras sastāvā ietilpst “McLaren” F1 komanda, ielas mašīnas, kā arī citi tehniskie risinājumi, tādējādi revolucionizējot auto jomas attīstību, lielāku uzmmanību veltot, pašbraucošu spēkratu attīstībā. Tiek ziņots, ka “McLaren” tehnoloģijas grupas kopējā vērtība sasniedz aptuveni 1 – 1.5 miljardus Sterliņu mārciņu. “McLaren” jau šodien pat nākusi klajā ar ziņojumu, noliedzot iespējamo sadarbību ar “Apple”.