Somu laikraksts “Turun Sanomat” ziņo, ka par Valteri Botasa komandas biedru “Williams” sastāvā 2017. gadā kļūs kanādiešu miljardiera Lorenca Strola dēls Lenss, kurš šogad atrodas rokas stiepiena attālumā no F3 Eiropas čempiona titula izcīnīšanas. Strols vēl pērn atradās “Ferrari” jauno braucēju akadēmijas sastāvā, taču šosezon nonāca “Williams” paspārnē, kur, tiek ziņots, ka ienesīs 35 miljonus USD par pamatsastāva vietu visas sezonas garumā. Jaunajam kanādietim tikai oktobra beigās paliks 18 gadi, kas ļautu viņam kļūt par otro visu laiku jaunāko braucēju čempionāta vēsturē.

“Liberty Media” direktors Gregs Mafei ir pārliecināts, ka galvenais lauciņš, kurā F1 čempionātam ir iespējas attīstīties ir digitālo mediju jomā, par piemēru minot vēl izteiktāku translāciju pārcelšanu uz maksas kanāliem, kas ir galvenais ieņēmumu avots. Mafei arī uzsver, ka nepieciešams rūpīgāks darbs sponsoru piesaistē, jo čempionātam ir tikai 17 sponsori, kamēr citām sporta līgām to esot krietni vairāk. Netiek izslēgta arī varbūtība tuvāko gadu laikā palielināt sezonā aizvadāmo posmu skaitu, it īpaši Amerikas Savienotajās Valstīs.

“Red Bull” braucējs Daniels Rikjardo, kurš šīs sezonas kopvērtējumā ieņem trešo pozīciju, piekāpjoties vien abiem “Mercedes” braucējiem, uzskata, ka viņu savstarpējā cīņa beigsies ar Rosberga triumfu. “Pirms vasaras pārtraukuma Luiss atguva deficītu pret Niko un šķita, ka nekas viņu nespēs apturēt, bet Niko ir atgriezies.” Rikjardo viedoklim pievienojies arī bijušais F1 braucējs Martins Brandls, norādot, ka aizvadītā mēneša trijos Rosbergs braucis nevainojami un atguvis pārliecību par saviem spēkiem.

3 KOMENTĀRI

  1. Nu, redzēsim, redzēsim, kā tur būs ar to Rosberga triumfu. Nav jābūt psihologam, lai saprastu, ka, jo mazāk sacīkstes paliks līdz sezonas beigām, jo lielāks stress spiedīs uz smadzenēm. Tas Niko būs ekstrēms izaicinājums – noturēties priekšgalā, kad pakausī elpo džeks, uz kuru vairs neattiecas visi tie “vai man izdosies?”, “vai es spēšu?”, “vai es vispār kādreiz kļūšu par čempionu?” utt.

    • Lai arī atstarpe pagaidām ir tfu, domāju , ka , ja neiejauksies komanda, Rosbergam varētu arī izdoties :D. Bet nu no otras puses līdz šim tam otram džekam, sajūtot deguma smaku, vienmēr ir izdevies iedarbināt komandas resursus sev par labu. 😀 Kā būs šoreiz – dzīvosim redzēsim 😀