“Toro Rosso” komandas vadītājs Francs Tosts paziņojis, ka “Red Bull” vienībai nav nekādas intereses iesaistīties darījumos par Karlosa Sainsa pāriešanu uz “Renault” vienību, kas izrādījusi interesi par jauno talantu. Tosts norāda, ka Sainsam jau ir līgums uz nākamo gadu ar “Toro Rosso” vienību, kura izmantos “Renault” dzinējus nevis “Ferrari” kā līdz šim. Tosts arī norādījis, ka pagaidām nesaskata otrā braucēja lomai citas iespējas kā Kvjatu vai Gazlī. Kā zināms, “Renault” iepriekš izrādīja interesi par vairākiem braucējiem, kuri tomēr nolēmuši komandas nemainīt – Peresu, Botasu, kā arī Vandūrnu.

Stofels Vandūrns nākamsezon startēs “McLaren” komandas sastāvā, kur pašlaik pilda testu pilota pienākumus, kā arī aizvietoja Fernando Alonso šī gada Bahreinas GP izcīņā. Pagājušā gada GP2 čempions norāda, ka ir ļoti pateicīgs komandai par šādu iespēju, jo, ja neizdotos nodrošināt pamatsastāva vietu, visticamāk, sapnim par karjeru F1 čempionātā tiktu likts punkts. 24 gadus vecais sportists ir pārliecināts, ka “McLaren” jau pavisam drīz izdosies tikt pāri pēdējo gadu krīzei un atgriezties uz uzvaru takas.

Valteri Botass ir pārliecināts, ka galvenais iemesls, kādēļ “Williams” nespēj demonstrēt labāku sniegumu, ir pārlieku straujš riepu nodilums, kas maksājis ļoti daudz punktu un padarījis stratēģijas plānošanu krietni sarežģītāku. Risinājums tiks meklēts, lai tiktu novērsts pēc iespējas ātrāk, tomēr “Force India” šo nepilnību ir izmantojuši perfekti, panākot sāncenšus cīņā par ceturto vietu konstruktoru kausā. “Force India” komandas vadītājs Bobs Fernlijs jau paguvis izteikt prognozi, ka šī cīņa tiks izšķirta vien sezonas noslēgumā Abū Dabī.