Piektdienas rīta pastaigas laikā, paddokā, noķērām “WorldRX Team Austria” pilotu Jāni Baumani. Viņš pastāstīja, ka viņa komandai ir visi nepieciešamie resursi, lai varētu cīnīties par Top3.

Edgars Beļakovs: Kādas ir sajūtas, zinot, ka rītdien jābrauc savu skatītāju priekšā?
Jānis Baumanis:
Labāk tā diena jau būtu pienākusi tagad, kad grūti no rīta pamosties, un zinot to, ka vēl viena diena priekšā, kad ir jāgaida, jo nu tas gaidīšanas posms ļoti ilgs ir bijis, un tiešām nevaru sagaidīt to brīdi, kad varēs doties trasē.

Foto: Edgars Beļakovs
Foto: Edgars Beļakovs

EB: Kādi ir Tavi mērķi šai nedēļas nogalei?
JB:
Uzrādīt pēc iespējas labāku sniegumu. Protams, ir jūtams lielāks uztraukums, kā pirms citām sacensībām, un tas stresiņš un mandrāža varbūt ir lielāka nekā citreiz, jo tomēr pirmo reizi tik ļoti nozīmīgas mājas sacensības, ar tik daudz faniem un skatītājiem klātbūtnē. Nebūs viegli, bet tāds ir sports, un tā mēs mācāmies un kļūstam spēcīgāki, tā kā nu viennozīmīgi uzrādīt pēc iespējas labāku sniegumu.

EB: Vai fināls Spānijā ir devis papildu motivāciju?
JB:
Nu, protams, tas visai komandai deva tādu diezgan lielu pacēlumu, jo abas divas mašīnas pirmo reizi komandas vēsturē ir bijušas finālā, un viena mašīna pirmo reizi uz goda pjedestāla, tā ka komandai tas cīņasspars vēljoprojām ir iekšā, un mēs esam pierādījuši, ka viena no mazākajām čempionāta komandām arī var cīnīties par Top3. Tā kā ir visas iespējas, principā, mums ir visi resursi, lai mēs to arī veiksmīgi izmantotu.

F1.LV komanda šajā nedēļas nogalē palīdz rallijkrosa līdzjutējiem sniegt pilnvērtīgu informāciju par notikumiem Biķernieku trasē – šajā nedēļas nogalē piedāvājam unikālu iespēju sekot visam gan trasē, gan paddokā, kā arī uzzināt aktuālākos braucēju komentārus LIVE rakstos. Piektdienas LIVE skatāms šeit!