Sebastians Fetels saņēmis 3 starta vietu sodu šai nedēļas nogalē notiekošajai Japānas GP izcīņai agresīvās braukšanas dēļ Malaizijas GP startā, izraisot sadursmi ar Niko Rosbergu. Četrkārtējais pasaules čempions jau paguvis atvainoties Rosbergam un Verstapenam, kurš pēc incidenta Fetelu nosauca par idiotu. “Mums ar Maksu ir ļoti līdzīga pieeja pirmajam līkumam. Es, protams, nedodos tajā, lai apzināti izraisītu sadursmi, bet, ja viņš tā uzskata, tad idioti esam abi.” Pie salīdzinoši neliela soda 5000 EUR apmērā tikusi arī “Haas” komanda, kas Estebanu Gutjeresu trasē sūtīja ar nekārtīgi pieskrūvētu priekšējo riteni, kas brauciena laikā atvienojās.

“Red Bull” komandas vadītājs Kristians Horners norādījis, ka, neraugoties uz ciešo cīņu abu komandas pilotu starpā par uzvaru, būtu bijis nepareizi izmantot komandas pavēles, tādējādi mazinot iespēju piedzīvot sadursmi. Horners arī uzsver, ka Verstapens ir pilnībā apmierināts ar rezultātu un saprot, ka galvenais mērķis – 43 punkti konstruktoru kausā – ir sasniegts. 2013. gadā tieši komandas pavēles slēptajā ‘Multi 21’ ziņojumā radīja pamatīgu ažiotāžu ap Fetela un Vēbera sasniegto “Red Bull” dubultuzvaru. Sacensību uzvarētājs Daniels Rikjardo paziņojis, ka šo uzvaru vēlās veltīt Žilam Bjanki, norādot, ka pēc francūža neveiksmīgās avārijas arvien vairāk novērtējis to, kas viņam ir, un cik svarīgi ir izdzīvot katru mirkli.

Neraugoties uz pēc finiša emociju uzplūdā izteiktajiem komentāriem, ka tas esot ļoti īpatnēji, ka visas “Mercedes” dzinēju problēmas tiekot viņam, Luiss Hamiltons saglabā simtprocentīgu uzticību saviem mehāniķiem, norādot, ka bez viņiem nebūtu iespējams izcīnīt divus čempiona titulus. Savu viedokli par izskanējušajām runām, ka neveiksmes visas sezonas garumā esot sabotāža, izteicis arī Nikijs Lauda, kurš sev raksturīgajā manierē asi kritizējis un noliedzis šādi iespēju.