Niko Rosbergs pārspējis savu komandas biedru Luisu Hamiltonu un citus konkurentus arī pēdējos treniņbraucienos pirms Japānas GP kvalifikācijas braucieniem. Labāko rezultātu no pārējiem uzrādīja “Red Bull” braucējs Daniels Rikjardos, kurš no Rosberga atpalika 0.3 sekundes.

Drēgnie laikapstākļi neļāva trasei pārāk uzsilt, turklāt tā dažviet bija nedaudz mitra. Tas gan neradīja nevienam vēlmi trasē doties ar pārejas laika riepām. Vienīgo nopietno dzelteno karogu fāzi izraisīja “Haas” braucējs Estebans Gutjeress, kurš pēc sagriešanās palika uz trases pretējā braukšanas virzienā, tomēr prata nenoslāpēt mašīnu un turpināt sesiju.

Lielākā daļa braucēju ātrāko apļu tika uzstādīti tieši pēdējās minūtēs, kad apstākļi un saķere bija visaugstākajā līmenī. Tajos gan Luiss Hamiltons neveica neveica lidojošo apli, tieši tādēļ arī treniņu sesiju noslēdza salīdzinoši pieticīgajā septītajā pozīcijā. Tikmēr uzslavas ir pelnījusi “Renault” vienība, kuras braucējiem Kevinam Magnusenam un Džolionam Palmeram izdevās iekļauties labāko desmitniekā. Šādu tempu noturēt nebūs viegli, jo kvalifikāciju, iespējams, nāksies aizvadīt slapjā trasē. Tās sākums pl. 9:00 pēc Latvijas laika.

Japānas GP 3. treniņu rezultāti:

cun55vfxgaqxbkv