Luisam Hamiltonam izdevies izcīnīt uzvaru šodien notikušajā Meksikas GP kvalifikācijā. Blakus “Mercedes” braucējam rītdien sacīkstes uzsāks viņa komandas biedrs Rosbergs, bet otro rindu aizņems “Red Bull” braucēji.

Kvalifikācijā nepiedalījās “Renault” braucējs Džolions Palmers, jo viņa mašīnas šasijā pēc trešajiem treniņiem tika atrasta plaisa, bet jaunas šasijas radīšana ir ļoti laikietilpīgs process, tādēļ Palmeram sacīkstes nāksies uzsākt no pēdējās starta vietas. Pirmajā kārtā kvalifikācija beidzās arī Grožānam, Okonam, Nasram, Kvjatam un Gutjeresam, kurš sagriezās savā pēdējā mēģinājumā, izbojājot apli gan sev, gan Grožānam, kurš bija spiests izvairīties no komandas biedra formulas, kas tobrīd šķērsām atradās uz ideālās trajektorijas.

“F1LV

Pārsteidzoši otrajā kārtā iekļuva abu šogad vājāko komandu pārstāvji – “Sauber” pilots Markuss Ēriksons un “Manor” pārstāvis Paskāls Verleins. Tajā lielākā daļa braucēju pirmos mēģinājumus veica ar mīkstajām riepām, tādējādi pietaupot supermīksto komplektu. “Mercedes” un “Ferrari” braucēji sacīkstes uzsāks ar mīkstajām riepām, bet ātrāko laiku ar sarkani marķētajām riepām uzrādīja Makss Verstapens. Kļūda pēdējā aplī liedza desmitniekā iekļūt mājiniekam Serhio Peresam.

“Ferrari” braucēju pirmajās kārtās demonstrētais ātrums strauji noplaka izšķirošajās minūtēs, liedzot Maranello vienības pārstāvjiem iesaistīties cīņā par uzvaru kvalifikācijā. Tiek ziņots, ka Raikonena apli esot izbojājušas problēmas ar dzinēju. Ātrāko laiku pirmajā mēģinājumā uzrādīja Luiss Hamiltons, kamēr Rosbergs piekāpās abiem “Red Bull” braucējiem, tomēr pārspēja tos pēdējā mēģinājumā.

Sacīkšu starts Meksikas GP izcīņai rītdien tiks dots pl. 21:00 pēc Latvijas laika.

Meksikas GP kvalifikācijas rezultāti:

cv9r_omwcaaptzu

7 KOMENTĀRI

  1. Ar dzinēju viss ir kārtībā Ferrari. Kur jūs to rāvāt? Pat citur presē tas nav pieminēts. Ja nekļūdos Ferrari sākās problēmas ar riepām Supersoft. Bet ar softiem temps bija labāks nekā ar supersoftiem. Ar dzinējiem viss ir kārtībā. Kimi pat par dzinēju neko nepieminēja,viņš izteica neapmierinātību par supersoftiem tāpat kā Sebs.

  2. Jāni – uzmanīgi ar skaidrojumiem – tāds termins kā ,,problēmas ar riepām,, var izsaukt plašu ažiotāžu , alerģiju un pumpas uz ķermeņa dažu šeit esošu biedru izpildījumā… 😀 …ja nopietni – būs mazliet neprecīzi noformulētas Raikkonena problēmas ar dzinēju… dzinēja setapu kļūme nav gluži tas pats kas problēmas ar dzinēju kā tādu – tas viss tomēr ir atrisināms, atšķirībā no tā, ja dzinējam rodas kāda tehniska, nevis ar elektroniku saistīta ķibele…. taču neba nu tas attiecas uz visu Ferrari komandu.. šī trase ir prasīga pret riepām , un tieši šādās trasēs visvairāk izpaužas riepu darbības plusi un mīnusi, kuri ir katrā no komandām…. to jau varēja paredzēt, tāpēc mani rezultāti nemaz nepārsteidz….