Makss Verstapens pārspējis konkurentus un uzrādījis ātrāko apļa laiku Meksikas GP trešajos treniņbraucienos. Labāko trijniekā iekļuva arī Luiss Hamiltons un Daniels Rikjardo, bet čempionāta kopvērtējuma līderis Niko Rosbergs sesiju noslēdza ceturtajā vietā.

Pirmajās minūtēs lielas darbības trasē nenotika un “Mercedes” braucēju uzrādītie rezultāti ilgu laiku kalpoja par latiņu, tomēr sesijas beigās, kad saule Brāļu Rodrigesu trasi bija iesildījusi un saķere uzlabojās, lielākā daļa braucēju būtiski uzlaboja savus rezultātus.

Atzīstamu sniegumu demonstrēja Valteri Botass, kuram izdevās pārspēt abus “Ferrari” braucējus, kā arī uzrādīt lielāko maksimālo ātrumu starp visiem braucējiem – 364 km/h. Šajā nedēļas nogalē Botasa pārstāvētās “Williams” komandas radītājs Frenks Viljamss gan nav spējīgs ierasties uz posmu, jo ievietots slimnīcā pneimonijas dēļ.

Notikumi trasē turpināsies pl. 21:00, kad tiks aizvadīta Meksikas GP izcīņas kvalifikācija.

Meksikas GP 3. treniņu rezultāti:

cv8o885wiaat216

6 KOMENTĀRI

 1. …interesantas tās lietiņas šai posmā… ja atstatumi būs minimāli pārējā nedēļas nogalē – Hamis izdzīvos….. bet par Rosbergu neesmu tik pārliecināts…. Rosbergu aprīs kā gardu kumosiņu un par otro vietu būs oj kā jāpacīnās…

  Aldis nedaudz mani pārsteidza , runājot par Hāsu, kurš intervijās esot piebildis, pirms ienākšanas F1 pasaulē daudzko zinājis un nojautis par šo sportu, taču jau esot iekš F1 viņš esot sapratis, ka līdz šim viņš nav zinājis absolūti neko par F1 …..un šīs viņam esot pamatīgas uguns kristības….

  …tas tikai apliecina manu pozīciju, ka jeņķu izdaudzinātās klases nekādā mērā vispār nav salīdzināmas ar F1 to līmeņa ziņā….viss jau būtu labi , ja vien šie tomēr necenstos mērīties gailīšiem ar F1… bet nu – tomēr cenšas….tikai bez objektīviem pamatiem….

   • .. Vermin – kāds sakars tam visam ar ,,palīdzību,, un atkošanu? …atkal izliecies par muļķi , ka nesaprati , ka runa iet par darba specifiku kā tādu??? , jeb to, ka šis zināja, ka F1 ir sarežģīta padarīšana, bet ka TIK sarežģīta – viņam pirms tam nebija nojausmas… atkal jau jāsaka – ja kasies, tad kasies pa dzjelai vismaz 😉

   • Kur tu Vucān redzi kasīšanos? 😀 Tikai labsirdīga ironija par tavu iedomību, ka esi visu atkodis 😀