“Mercedes” komandas pilots Luiss Hamiltons Brazīlijas Grand Prix nedēļas nogali iesācis visai veiksmīgi, pirmajā treniņu sesijā uzrādot labāko apļa laiku. Mazāk kā sekundes desmitdaļu britam zaudēja “Red Bull” braucējs Makss Verstapens, kamēr Hamiltona komandas biedrs Niko Rosbergs pirmo treniņu pabeidza 0,230 sekundes aiz Hamiltona laika.

Ceturto ātrāko apļa laiku uzrādīja otrs “Red Bull” pārstāvis Daniels Rikardo, Hamiltonam zaudējot nedaudz vairāk kā 0,4 sekundes, bet piektais bija “Williams” komandas pilots Valteri Botass. Jāpiemin gan, ka Botass līderim zaudēja vairāk par sekundi. Aiz somu braucēja ierindojās abi “Force India” piloti Serhio Peress un Niko Hilkenbergs.

“F1LV

Pārsteidzoši slikti pirmos treniņus iesāka “Ferrari” braucēji Sebastians Fetels un Kimi Raikonens, kuri ieņēma attiecīgi tikai 9. un 10. vietu, kā arī līderim zaudēja vairāk nekā pusotru sekundi.

Vairākas komandas piektdienas pirmajos treniņos izmantoja iespēju trasē laist jaunos talantus. Pie “Haas” formulas stūres sēdās “Ferrari” jauno braucēju akadēmijas biedrs Šarls Leklerks, kamēr “Renault” Kevinu Magnusenu aizstāja jaunais krievs Sergejs Sirotkins. GP3 sēriju līderis palika 21. pozīcijā, apsteidzot Sirotkinu, kura “Renault” formula saskārās ar tehniskām problēmām pēc veiktiem 10 apļiem.

rez

3 KOMENTĀRI

  1. Hmmm… ja Ferrari šādi turpinās, tad iespējams Fetels arī pēc šīs sezonas jau 20.posma tā arī vēl nebūs ne reizi šogad startējis no pirmās starta rindas. Mja, čābīgi! Žēl man pat sāk palikt mūsu viedo guru Arcāni! Lauberē kādam būtu noteikti 24/7 jāapsargā ābeles, lai Arcānim nerodas kārdinājums dēļ Fetela totālas caurkrišanas nosvērties kādā no tām. Skumji! 🙁

  2. oopaņķi – nu tā jau ir pērle Fana izpildījumā… – šķiet , ka nu Tu esi kungā.. F1 saceņu skatīšanās Tev vienādojas ar sekošanu Formulai 1 ..jeb ja tev ir plauktā matemātikas grāmata, tad tu jau esi matemātiķis….Ja ne Alda publicētais secinājums par Ferrari problēmām ar riepām, tad …..ak ko gan es te runāju – Fans tak vienmēr ir zinājis, kur tā problēmu fiška, un tāda nav bijis, ka Fans nebūtu minējis tādas zelta frāzes kā ,,riepas taču visiem ir vienādas, tātad kāda tur starpība,, vai ,,es par riepām zinu tik cik no sava auto riepām,, .. tagad tas vairs neskaitās protams 😀 .,un ko esam apsprieduši jau pirmssezonas testos – vispār ir sklerozei nesasniedzams…. Diemžēl Tev nepalīdzētu kāds vēl detalizēks Alda raksts par riepu faktoru, jo diezvai Tu zini, ka Ferrari ar mīkstākajiem sastāviem salīdzinājumā ar konkurentiem ir problēmas katrā trasē, tikai ja vienā trasē tās izpaužas ļoti minimāli , tad citā trasē un pie citiem apstākļiem – katastrofāli… un ja ne šo problēmu ar riepām, tad kā liecina sacīkšu tempi ar cietākajiem sastāviem, kur Ferrari izskatās pat ļoti labi tad Ferrari būtu pat ļoti tuvu Meršiem šajā sezonā,…. tāpēc bez šī riepu faktora kopvērtējumā būtu oj cik atšķirīgi… tagad Fan paņem visu savu divkosību un vēl pasaki, ka riepu faktors maz ko ietekmē un nejauc gaisu ,kā tu to apgalvoji kādreiz (kas man ir absolūti nepieņemami mūsdienu f1 pasaulē un pr ko es vienmēr esmu bijis kritisks) …ak nē – Fans tagad nu pēc apgaismības zina visu – un to sauc par sekošanu F1 😀 unikāli….te Andis neseko nekam līdzi – Fans esot sekojis (kopš aizvakardienas kā šķiet) 😀