Brazīlijas GP kvalifikācijā uzvaru izcīnīja Luiss Hamiltons, kurš izšķirošajā kārtā neatstāja cerības Niko Rosbergam. Tostarp “Mercedes” boss Nikijs Lauda visvairāk bija sajūsmā par abu savu pilotu pārsvaru pār trešo vietu – Kimi Raikonens pole rezultātam zaudēja jau 0,6 sekundes.

Pirmajā kvalifikācijas kārtā aiz svītras palika Džensons Batons, kuram salīdzinoši ļoti vājš sniegums Brazīlijas GP kvalifikācijā, Kevins Magnusens, kurš jau ir domās savā jaunajā komandā “Haas”, kā arī Verleins, Okons, un abi “Sauber” piloti Ēriksons un Nasrs.

“F1LV

Otrajā kvalifikācijā pirmais aiz svītras palika Valteri Botass un mājnieks Felipe Masa, kuram 12.starta vieta ir sliktākā starta pozīcija savā māju posmā kopš debijas sezonas. Tostarp izšķirošajā kvalifikācijas kārtā pamanījās iekļūt Fernando Alonso un arī Romēns Grožāns, kas “Hass” komanda bija lielisks panākums. Kopā ar abiem “Williams” pilotiem otrajā kārtā izstājās arī Gutjeress, Kvjats, Sainss un Palmers.

Izšķirošajā kvalifikācijas kārtā pirmajā mēģinājumā Luiss Hamiltons guva minimālu, bet ļoti svarīgu pārsvaru pār savu komandas biedru Niko Rosbergu. Turklāt britam izdevās arī otrajā braucienā vēl par 0,1s uzlabot savu rezultātu un palikt priekšā savam komandas biedram, kas ir ļoti svarīgi, domājot par Brazīlijas GP startu. Trešo rezultātu uzrādīja Kimi Raikonens, kurš ceturto posmu pēc kārtas kvalifikācijā pārspēja savu komandas biedru Sebastianu Fetelu. Blakus Raikonenam otrajā starta rindā stāsies Makss Verstapens.

Brazīlijas GP – kvalifikācija

brasilq

4 KOMENTĀRI