“Renault e.Dams” braucējs Sebastians Buemi izcīnījis uzvaru arī Formula E čempionāta sezonas otrajā posmā Marokā, neraugoties uz to, ka sacīkstes nācās uzsākt no septītās pozīcijas. Uz goda pjedestāla kāpa arī “DS Virgin” braucējs Sems Bērds un Fēlikss Rozenkvists, kuram šis bija tikai otrais starts elektroformulu sacensībās.

Kvalifikācijas pirmajā daļā ātrāko laiku uzrādīja Žans Ēriks Verņē, tomēr viņa pārstāvētā “Techeetah” komanda kļūdījās Super pole izcīņā, sūtot francūzi trasē pa vēlu, kā rezultātā Verņē nevarēja doties trasē un ierindojās piektajā pozīcijā aiz Rozenkvista, Buemi, Bērda un Pikē Jr., tomēr Buemi saņēma piecu starta vietu sodu par ugunsdzēšamā aparāta neatbilstību minimālajam svaram (3.25 kg), kas radies noplūdes dēļ. Pagājušās sezonas Buemi sāncensis Lukass di Grasi palika 12. vietā.

“F1LV

Sacīkšu startā savu pozīciju noturēja Rozenkvists, pat izveidojot dažu sekunžu pārsvaru, tomēr “Mahindra” boksos valdīja spriedze, jo sacīkšu līdera mašīnas displejs nedarbojās kā vajadzētu, kā rezultātā enerģija tika tērēta straujāk kā pārējiem braucējiem. Vienu pēc otra konkurentus apsteidz bijušie F1 “Toro Rosso” braucēji Verņē un Buemi, līdz boksu apmeklējumam apsteidzot arī otrajā vietā braucošo Bērdu.

Rozenkvists un Verņē bija devušies boksos apli ātrāk par konkurentiem, tomēr “Techeetah” komandas braucēja pakaļdzīšanās sacīkšu otrajā nogrieznī beidzās īsti nesākusies, jo tika saņemts drive-through sods par ātruma pārkāpumu boksu celiņā. Verņē atkāpās uz piekto vietu aiz Buemi, Bērda un Prosta. Buemi ātri vien noķēra arī Rozenkvistu un pakāpās uz pirmo vietu, izmantojot FanBoost. Pēdējos apļos Rozenkvistu apsteigt izdevās arī Bērdam. Verņē vēl paguva piedzīvot kontaktu ar Di Grasi, kas lika atkāpties uz astoto pozīciju.

Pie viena punkta par sacīkšu ātrāko apli tika Loīks Duvāls, kura pārstāvētā “Dragon Racing” bezcerīgi cīnījās peletona lejasgalā. Līdz ar to Buemi ar 50 punktiem izveidojis ievērojamu pārsvaru čempionāta kopvērtējumā pār tuvākajiem konkurentiem Di Grasi (28) un Prostu (24), kamēr viņa šī posma galvenie konkurenti Rozenkvists un Bērds ar attiecīgi 19 un 18 punktiem noslēdz labāko piecinieku. Komandu čempionātā “Renault e.Dams” kontā jau 74 punkti, kamēr tuvākajiem konkurentiem “Audi Sport Abt Schaeffler” un “Mahindra Racing” guvuši vien pa 36 punktiem. Čempionāta nākamais posms Buenosairesā risināsies 18. februārī.

Marakešas ePrix rezultāti
 V. Braucējs Komanda Rezultāts
1  Sébastien Buemi  Renault e.dams
2  Sam Bird  DS Virgin Racing 2.457
3  Felix Rosenqvist  Mahindra Racing 7.195
4  Nicolas Prost  Renault e.dams 11.586
5  Lucas di Grassi  Abt Audi Sport  13.771
6  Daniel Abt  Abt Audi Sport 18.233
7  Oliver Turvey  NextEV NIO 21.710
8  Jean-Éric Vergne  Techeetah 28.011
9  Nick Heidfeld  Mahindra Racing 33.699
10  Jose Maria Lopez  DS Virgin Racing 33.863
11  Robin Frijns  Andretti Autosport 37.092
12  Stéphane Sarrazin  Venturi 40.683
13  Jérôme d’Ambrosio  Faraday Dragon 42.034
14  Adam Carroll  Jaguar Racing 49.026
15  Ma Qing Hua  Techeetah 50.433
16  Nelson Piquet Jr.  NextEV NIO 1’15.452
17  Mitch Evans  Jaguar Racing +1 aplis
18  Loïc Duval Faraday Dragon +3 apļi
NF  Maro Engel  Venturi +7 apļi
NF  António Félix da Costa  Andretti Autosport +12 apļi