“Red Bull” komandas vadītājs Kristians Horners ir pārliecināts, ka sezonas pēdējā posmā kopvērtējuma līderis Niko Rosbergs, neraugoties uz paša paziņojumu par cīņu par uzvaru, brauks piesardzīgi, izvairoties no liekiem riskiem. “Viņš ir pietiekami gudrs, tādēļ brauks pēc punktiem un titula. Viņš nedrīkst atļauties iesaistīties nevajadzīgās un riskantās cīņās, tādēļ pirmajā līkumā, visticamāk, lielāko uzmanību veltīs tam, kas redzams spoguļos. Tās tomēr ir Rosberga karjeras svarīgākās sacensības.


Vairākas komandas nolēmušas sezonas noslēgumā Abū Dabī pirmajos treniņbraucienos dot izdevību komandas rezerves braucējiem. “Haas” rindās sevi centīsies pierādīt GP3 zvaigzne Šarls Leklerks, pēdējo posmu “Force India” rindās aizvadošā Niko Hulkenberga formulā sēdīsies Alfonso Seliss Jr., bet “Manor” spēkratu izmēģinās Džordans Kings. Zīmīgi, ka visi pamatsastāva braucēji, kuri pirmo treniņu sesijā palikuši malā, aizvadīs savu pēdējo nedēļas nogali šo komandu sastāvos.


“F1LV

Monreālas pilsētas domes un F1 menedžmenta tikšanās noslēgusies ar paziņojumu, ka sacīkstes Žila Vilnēva vārdā nosauktajā trasē tiks aizvadītas arī nākamsezon, neraugoties uz nesen izskanējušajām bažām par Kanādas GP iespējamo pazušanu no F1 kalendāra. Monreālas mērs Deniss Kodere pavēstījis, ka Grand Prix rīkošana ir viens no Monreālas svarīgākajiem notikumiem, ko negribētos zaudēt. Kā zināms, nākamgad pēc ilgāka laika čempionātā redzēsim arī Kanādas braucēju, jo “Williams” noslēguši līgumu ar Lensu Strolu.

1 KOMENTĀRS