Aizvadītās Eiropas rallijkrosa čempionāta sezonas Touring Car ieskaites otrās vietas ieguvēja, 18 gadus vecā Zviedrijas sportiste Magda Andersone, paziņojusi par startēšanu jaudīgākajā Supercar klasē nākamajā sezonā. Andersone pārstāvēs “Marklund Motorsport” vienību.

Atskatoties uz pēdējiem diviem gadiem Touring Car čempionātā, es un mana komanda domā, ka ir laiks nākamajam izaicinājumam.

2016. gada sezonā Andersone līdz pēdējai Toruing Car klases sacīkstei cīnījās par čempiona titulu, kur tomēr piekāpās Norvēģijas Benam Filipam Gundersenam par 1 punktu.

“Esmu ļoti priecīga par iespēju sacensties vienā no labākajām pasaules rallijkrosa komandām ar vienu no labākajām Supercar mašīnām,” komentē Zviedrijas sportiste, “Atskatoties uz pēdējiem diviem gadiem Touring Car čempionātā, es un mana komanda domā, ka ir laiks nākamajam izaicinājumam, un pāriešana uz Supercar ir ļoti patīkama. Nevaru sagaidīt sezonas sākumu aprīlī, Barselonas trasē.”

“Marklund Motorsport” komandas boss un Antona Marklunda tēvs Jans Marklunds ir preicīgs, ka komandai izdevies piesaistīt taantīgo Magdu Andersoni. J. Marklunds uzskata, ka komanda spēs cīnīties par Top3 vietām Eiropas rallijkrosa čempionātā jeb Euro RX.

Tikmēr uz World RX pjedestāla stāvējušais Antons Marklunds nākamajā sezonā apvienos startus Euro RX klasē ar šosejas sacensībām, kurās, kā viņš pats stāsta, cer iegūt jaunu pieredzi, un attīstīties kā braucējs.

Jāmin, ka “Marklund Motorsport” komanda ir nu jau bijusī “Volkswagen RX Sweden” komanda, kas aizvadītajā World RX sezonā ieguva trešo vietu komandu kopvērtējumā.