Daniels Rikjardo ir pārliecināts, ka “Red Bull” ir labākā komanda, kur šobrīd atrasties, neraugoties uz pēdējo gadu “Mercedes” dominanci. “Šobrīd esam daudz labāk motivēti un netrūkst arī resursi un zināšanas, lai izcīnītu čempiona titulu.”  Rikjardo arī slavējis “Renault” attīstību jaudas agregāta izveidē. Vaicāts par attiecībām ar komandas biedru Maksu Verstapenu, austrālietim nav naivu ilūziju, atzīstot, ka, ja abiem nāksies savā starpā sadalīt titulu, tad konkurence un spriedze viennozīmīgi augs.


“McLaren” komandas tehniskais direktors Ēriks Buljē paziņojis, ka komanda būtu spējīga izcīnīt uzvaras 2016. gada sezonā, ja tā būtu izmantojusi labāku dzinēju, neraugoties uz to, ka, pat ar diezgan ievērojami progresu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, Vokingā bāzētā vienība nespēja finišēt augstāk par 5. vietu. Buljē norāda, ka “Honda” dzinējam vēl ir ļoti lielas iespējas attīstīties, bet komandas vienotība dod motivāciju darbam nākotnē.


“F1LV

Pēc jaunākajiem aprēķiniem investīcijas dāņu autosportista Kevina Magnusena karjerā, kuras veicis miljardieris Anders Holšs Povlsens nav atmaksājušās. Pērn pirms nodokļu apmaksas zaudējumi sasnieguši 8.7 miljonu mārciņu, bet pēdējo piecu gadu laikā mīnusi sastādījuši 17.3 miljonus mārciņu. Pats Magnusens nākamsezon pārstāvēs “Haas” komandu, kur kļūs par cita bijušā “Renault” braucēja Romēna Grožāna komandas biedru.