Trīskārtējais pasaules čempions Peters Solbergs ir nodrošinājis “Volkswagen” kompānijas atbalstu uz 2017.gada Pasaules rallijkrosa sezonu.

Solberga komanda PSRX strādās kopā “VW Motorsport” un jaunajā sezonā norvēģis izies uz starta ar fabrikas būvētu Polo RX automašīnu. Turklāt Solberga vienību turpinās atbalstīt “Monster” kompānija, kā arī “VW Sweden”. Ar šādu auto startēs arī Johans Kristofesrons, kurš arī iepriekšējās divās sezonās startēja “Volkswagen” automašīnu.

“F1LV

Peters Solbergs būs atbildīgs par jaunās komandas sportisko pusi un vadību, bet “Volkswagen Polo RX Supercar” automašīnas tiks ražotas “Volkswagen” bāzē Vācijā Hanoverē. Tostarp komandas mājas vieta paliks Torsbijā Zviedrijā un jaunā vienība saņems arī finansiālu atbalstu no “Volkswagen” Zviedrijas dīleriem.

Līdz šim Solbergs Pasaules čempionātā rallijkrosā startēja savas privātās komandas sastāvā un pirmajās divās sezonā (2014. un 2015.gadā) izcīnīja čempiona titulu. Tomēr konkurencei palielinoties, pērn viņam nācās atzīt Matiasa Ekstroma un “Audi” pārākumu. Pats Peters Solbergs posmā Rīgā atzina, ka izmisīgi meklē ražotāja atbalstu, jo bez tā cīņa par augstām pozīcijāsm un līdz ar to arī čempiona titulu kļūst neiespējama.

“Ja godīgi, tas tieši par to es esmu vienmēr sapņojis,” paziņoja Solbergs. “Mēs ļoti smagi strādājām, lai nosrošinātu šo darījumu. Es ticu, ka tagad mums ir izdevies radīt ļoti nopietnu spēku, ar kuru būs jārēķinās šī gada Pasaules rallijkrosa čempionātā.”