Viens no visu izcilākajiem autosportiem Stirlings Moss šobrīd atgūstas pēc smagas krūšukurvja infekcijas, kā rezultātā 87 gadus vecais Moss tika nogādāts slimnīcā Singapūrā.

Tiek vēstīts, ka infekcijas rezultātā parādījās komplikācijas un Mosa veselības stāvoklis pasliktinājās īsi pirms Ziemassvētkiem, un atveseļošanās process neritēja tik gludi kā cerēts. Pašlaik gan dakteri neslēpj, ka sešpadsmitkārtējā Grand Prix sacīkšu uzvarētāja veselība uzlabojas un viņa stāvoklis kļūst arvien stabilāks.

Ziemassvētki galīgi nebija mūsu prātos aizvadītā gada izskaņā, tomēr Stirlings nekad nav mīlējis Anglijas ziemu. Tomēr šis ir pārāk ekstrēms veids, kā no tās izvairīties. Zinot viņa cīņassparu, esmu pārliecināta, ka drīz viss būs kārtībā un pēc izrakstīšanas vēl pāris dienas izbaudīsim Singapūru,” norāda Mosa sieva Sūzija.

Moss nereti tiek dēvēts par visu laiku labāko sacīkšu braucēju bez pasaules čempiona titulu, ko lielā mērā stimulēja Huana Manuela Fanhio dominance, tomēr viņa spožā personība, spilgtie sasniegumi citās autosporta kategorijās un enerģētiskā darbošanās dažādos lauciņos pēc karjeras padarījusi Mosu par vienu no spožākajām zvaigznēm autosporta pasaulē.