Pirmdienas pēdējais pilotu apstiprināšanas paziņojums ir pienācis no “Mercedes” komandas, kas ir oficiāli nosaukusi Luisa Hamiltona komandas biedra vārdu – Valteri Botass.

Kopš Niko Rosberga šokējošā paziņojuma ir pagājušas 45 dienas un “Mercedes” ar atraduši aizstājēju – somu pilotu Valteri Botass, viens no kura menedžeriem ir arī Toto Volfs.

Valteri nedzen jokus, viņš ir ļoti piezemēts puisis, tiešs un koncentrējies uz darbu. Viņš ir īsts soms, ja godīgi, un tieši tas mums šobrīd ir vajadzīgs.

27 gadus jaunais Botass ir aizvadījis 77 Grand Prix startus un izcīnījis 9 goda pjedestālus.

“Valteri nedzen jokus, viņš ir ļoti piezemēts puisis, tiešs un koncentrējies uz darbu,” paziņoja Toto Volfs. “Viņš ir īsts soms, ja godīgi, un tieši tas mums šobrīd ir vajadzīgs. Jaunajā sezonā viņam būs jāpierāda sevi jaunā līmenī – jāstartē čempionu komandā, no kuras visi gaida uzvaras.”

“Šī diena ir ļoti īpaša,” paziņoja pats Valteri. “Vēl jāpaiet laikam, lai saprastu, kas ir noticis. Ir piepildījies vēl viens no maniem sapņiem – es startēšu komanda ar lielisku vēsturi un iespaidīgiem panākumiem.”

Šonedēļ Valteri Botass pavadīs “Mercedes” fabrikā, kur paralēli fiziskās sagatavotības treniņiem viņam būs jāturpina iepazīties ar komandu.

1 KOMENTĀRS

  1. Laba ziņa. Vismaz tagad ir skaidrs, ka čempionu komandā nepelnīti nenokļūs neviens no “jaunajiem talantiem”.
    Tagad, protams, galvenā intriga – cik labs tad Botass patiesībā ir / būs? Principā viņam nevajadzētu būs sliktākam par Rosbergu. Turklāt īstenie somu gēni visdrīzāk nāk komplektā ar nosvērtību un zināmu ‘pofigismu’ attiecībā uz komandas biedru, kas varētu būt liels pluss. Loģiski, būs vajadzīgs laiks, lai ieskrietos, bet, kad tas notiks, Hamiltonam var sanākt trūkties. Redzēsim…