Bezbailīgais motobraucējs Gaijs Martins šajā sezonā atgriezīsies leģendārajā Menas salas TT sacīkstē un startēs “Honda Racing” sastāvā, kur viņa komandas biedrs būs 23-kārtējais šīs sacīkstes uzvarētājs Džons Makginess.

“F1LV

Es vienmēr uz sacīkstēs skatījos kā hobiju, taču neesmu sasniedzis augstus mērķus un tas nozīmē, ka man ir jāvelta tam visa sava dzīve.

Gaijs Martins

Pagājušā gadā Martins, kura vectēvs bija Otrā Pasaules kara bēglis no Latvijas, nepiedalījās nopietnās motošosejas sacensībās un koncentrējās uz citiem pārdrošiem projektiem. Bet šogad Martins ar jauno “Honda CBR1000RR Fireblade SP2” startēs ne tikai Menas salā, bet arī citās starptautiskās šosejas sacīkstēs.

“Motošosejā man ir nepabeigts darbiņš,” paziņoja Martins intervijā MSN. “Nevar teikt, ka es atgriežos, jo es nekad neesmu bijis prom. Es braucu ar motocikliem pagājušā gadā, tomēr jāatzīst, ka vairāk ar ‘dirt track’ močiem. Es dodos uz TT ar plānu uzvarēt un nevis pabraukāt pa apli.”

Līdz šim Gaijs Martins Menas salā startēja ar BMW motocikliem, tomēr viņam nebija izdevies izcīnīt uzvaru un pats brits atzīst, ka ir jāmaina attieksme.

“Es vienmēr uz sacīkstēs skatījos kā hobiju, taču neesmu sasniedzis augstus mērķus un tas nozīmē, ka man ir jāvelta tam visa sava dzīve,” paziņoja Martins. “Tā ir ir mans plāns.”