Jau ziņojām par “Manor” komandas neveiksmīgo mēģinājumu palikt apritē uz 2017.gadu. Tostarp komandas darbinieki uz atvadām Formula 1 līdzjutējiem ir sagādājuši nelielu pārsteiguma dāvanu – foto ar 2017.gada mašīnas vēja tuneļa modeli.

Vēl pagājušās sezonas izskaņā “Manor” bija sākusi darbu pie jaunās sezonas mašīnas un tika izveidots 50% mēroga modelis testiem “Mercedes” aerodinamiskajā tunelī, kuru izmantoja arī “Manor” vienība. Tieši arī šo MRT07 modeli kopā nofotografējušies ir “Manor” komandas darbinieki.

“F1LV

Vēlāk gan tika runāts par to, ka “Manor” laika un naudas trūkuma dēļ 2017.gada sezonu varētu uzsākt ar jaunajiem noteikumiem pielāgotu 2016.gada mašīnu, kamēr attēlā redzmais modelis tiktu turpināts attīstīt komandas bāzē.

Arī pēc šī nelielā ieskata jauno modeļu izskatā redzamas galvenās tehnisko risinājumu un aerodinamikas tendences – jaunās formas priekšējais antispārns un horizontālo sekciju kaskādes, kuru uzdevums ir sakārtot gaisa plūsmu pirms priekšējām riepām, kuras šogad būs lielākas un radīs papildus šķēršļus gaisa plūsmai.

1 KOMENTĀRS