Andrea Janone ar “Suzuki GSX-RR” motociklu uzrādīja labāko apļa laiku 2017.gada sezonas otrajā oficiālajā MotoGP testu dienā Malaizijas trasē Sepangā. Janone dienas izskaņā par 0,4s pārspēja bijušo “Suzuki” braucēju Maveriku Vinjalesu, kurš šogad ir pievienojies “Yamaha” fabrikas vienībai.

Pēc nakts lietus rīta pusē trase vēl bija mitra un tikai vēl pēc piecām stundām braucēji atzina, ka tā pilnībā ir nožuvusi. Neskatoties uz to Horhe Lorenco ar “Ducati” jau no rīta aizvadīja daudz apļus, cenšoties atgūties pēc ne visai veksmīgās pirmās testu dienas. Galarezultātā Horhe Lorenco noriņķoja visvairāk apļus (65) un ierindojās 8.vietā no 27 pilotiem, labākajam rezultātam zaudējot 1 sekundi. Tomēr progress bija ļoti pamanāms – savu iepriekšējās dienas laiku spānis uzlaboja gandrīz par sekundi.

Valentīno Rosi bija apmierināts ar savu ceturto apļa laiku, bet trešais finišēja labākais no “Ducati” braucējiem Alvāro Bautista, kurš pārstāv “Aspar” vienību. Tostarp “Honda” nometnē turpinājās nebūšanas – gan ar ātruma potenciāla atrašanu, gan ar tehniskām problēmām. Marks Markess bija labākais no “Honda” braucējiem 10.vietā. Tostarp cits “Honda” braucējs Tito Rabats, kurš pārstāv “Marc VDS” vienību, piedzīvoja kritienu un guva nopietnas kājas un rokas traumas – jau šodien spānis atgriežas Eiropā un Barselonā viņam tiks veikta operācija.

MotoGP testi Sepangā – 2.diena