Parādījušās baumas, ka Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis varētu pievienoties jaunizveidotai bijušā WRC un World RX braucēja Manfrēda Štola komandai.

Austrieša Štola “Stohl Racing” agrāk būvēja mašīnas arī “World RX Team Austria” komandai, taču pirms 2016. gada sezonas komandu ceļi šķīrās.

Runas par Baumaņa jauno komandu vakar aizsāka viņa komandas biedrs Timurs Timerzjanovs, kurš paziņoja, ka turpinās braukt ar Ford automašīnām, taču citā komandā, un, ka Baumanis vēljoprojām būs viņa komandas biedrs.

“F1LV

Šodien vēl interesantāka informācija parādījās “World RX Team Austria” jeb tagad “MJP Racing Team Austria” komandas Facebook kontā, kurā tika paziņots, ka Baumanis ar Timerzjanovu izvēlējušies Štola piedāvāto ‘lētāko ne ātrāko’ variantu un, ka “MJP Racing” labprāt savu braucēju sastāvu būtu saglabājuši nemainīgu.

Baumanis Latvia RX, foto Edgars Beļakovs
Baumanis Latvia RX posmā

F1.LV sazinājās ar Baumani, kurš par Timerzjanova komentāriem un “MJP Racing” ierakstu neko nekomentēja: “Neko nevaru komentēt līdz oficiālam apziņojumam. Varu apstiprināt Timura teikto.”

Uz jautājumu par šķiršanos no “MJP Racing” komandas Baumanis atbildēja: “Vienkārši izvēlējāmies doties uz citu komandu, kur mašīnas varēs tikt uzlabotas, un lielākas iespējas nākotnē. Tā arī vienkārši izvēlējāmies doties citur, nevis turpināt braukt Team Austria komandas sastāvā.”

Par jauno komandu Latvijas autosportists atklāja jau zināmos faktus: “Mans komandas biedrs būs Timurs Timerzjanovs, un brauksim ar Ford.”

Sarunas nobeigumā Jānis pastāstīja, ka gaidāmajā sezonā mērķis būs parādīt stabilu sniegumu un krāt pieredzi: “Mērķis [būs] uzrādīt stabilu sniegumu un iegūt pieredzi. Varbūt kopvērtējumā ierindoties augstāk nekā pagājušā gada sezonā un cīnīties ar rūpnīcu komandām.”