“Ferrari” komandas braucējs Sebastians Fetels šodien uzsāka “Pirelli” slapjam laikam paredzēto riepu testus vienības privātajā testu trasē Fiorāno. Tomēr testu sesijai nācās pielikt punktu ātrāk kā paredzēts, jo četrkārtējais pasaules čempions nenovaldīja formulu, ietriecoties trases aizsargbarjerā.

Šo testu galvenais mērķis ir pārbaudīt, kā “Pirelli” šai sezonai paredzētās lietus riepas uzvedās mākslīgi samitrinātā trasē, lai pilnveidotu nepilnības, kas radušās izstrādes un ražošanas procesā.

Tiek vēstīts, ka Fetelam nav izdevies savākt mašīnu, kas sagriezusies pa labi kreisajā līkumā, kā rezultātā viņa vadītais “Ferrari” kļuva pilnīgi nekontrolējams un ietriecās barjerās, radot pietiekamus bojājumus agrajā pēcpusdienā, lai liktu punktu dienas darbiem. Pats Fetels negadījumā nav cietis. Šobrīd vēl nav zināms, vai mašīnu izdosies savest kārtībā, lai rītdien turpinātu izmēģinājumus. Tajā pie stūres vajadzētu sēsties komandas testpilotam Antonio Džiovinaci.

“F1LV

“Pirelli” nepieciešama īpaši detalizēta informācija par riepu uzvedību, jo šogad, drošības mašīnai dodoties malā, braucēji atsāks sacensības no starta pozīcijām nevis gaitā, kā tas bijis līdz šim, kas nozīmē, ka slapjā laikā peletona lejasgala pilotiem nāksies pamatīgi nopūlēties, lai tiktu galā ar priekšējo mašīnu radītajām ūdens šaltīm.