“Mercedes” komandas direktors Nikijs Lauda ir paziņojis, ka Formula 1 komandas neslēps savu patieso spēku un ātrumu pēdējos Barselonas testos, gatavojoties jaunai sezonai.

Platāka mašīna ar platākām riepām izskatās satriecoši. Es nešaubos, ka līdzjutējiem jaunās mašīnas ies pie sirds.

Nereti pirmssezonas testos vienības neparāda savu patieso spēku un to mēs varējām redzēt 2016.gadā, kad abās testu sesijās Barselonā ātrāko apļa laiku uzrādīja “Ferrari” komanda, bet sākoties sezonai ‘sarkanie’ nespēja turēt līdz “Mercedes” ātrumam. Tomēr Lauda uzsver, ka šoreiz “Mercedes” neplāno apzināti slēpt savu ātrumu, jo sakarā ar jaunajiem tehniskajiem noteikumiem vienības vēl pirms Austrālijas GP izcīņas vēlēsies noskaidrot, kur tās atrodas spēku samēru skalā.

“Barselonas pirmajā testu daļā (27.februāris – 2.marts) komandas izmantos iespēju, lai pilnībā izprastu jauno noteikumu ietekmi,” skaidroja Lauda. “Četras dienas starp testiem tiks izmantotas, lai attīstītu uzlabojumus. Bet tad no 7. līdz 10.martam mēs ķersimies vērsim pie ragiem. Šoreiz neviens necentīsies kaut ko slēpt un savu spēku parādīt tikai Melburnā. Šoreiz mēs visi gribēsim zināt, kur atrodamies attiecībā pret pārējiem.”

Turklāt Nikijs Lauda izrādīja sajūsmu par jauno “Mercedes” modeli, jo 2017.gada noteikumi mašīnas ir padarījušas agresīvākas pēc izskata.

“Es to redzēju vēl attīstības sākuma posmā,” turpināja austrietis. “Es biju sajūsmā jau toreiz. Platāka mašīna ar platākām riepām izskatās satriecoši. Es nešaubos, ka līdzjutējiem jaunās mašīnas ies pie sirds.”