“Sauber” komanda šodien internetā ir prezentējusi savu jauno 2017.gada modeli – C36, kuram salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ļoti ievērojami ir mainījies krāsojums.

Sauber C36 fotogalerija

Uz C36 modeļa dzinēja pārsega šobrīd redzams uzraksts “25 Years”, atzīmējot komandas 25 gadu pastāvēšanas jubileju.

“F1LV

Jaunais komandas teniskais vadītājs Jorgs Zanders, komentējot jaunā modeļa aerodinamiku ir atzinusi, ka vienība “vairāk uzmanības pievērsusi aerdinamikas nodrošinātai stabilitātei, bet ne tik ļoti centusies iegūt maksimumu no piespiedējspēka līmeņa”.

Šajā sezonā “Sauber” turpinās izmantot “Ferrari” dzinēju un gluži kā pērn, tie būs iepriekšējā gada pēdējās specifikācijas jaudas agregāti. Zandres atzīmēja šāda risinājuma stiprās puses: “Tas ir pārbaudīts un notestēts jaudas agregāts ar krietni lielāku izturību jau sezonas sākumā.” Turklāt strādājot ar pazīstamu motoru, komadai jau sākotnēji bijis vieglāks uzdevums projektējot transmisijas un dzesēšanas sistēmas.

Šajā sezonā “Sauber” komandas sastāvā startēs zviedrs Markuss Ēriksons un vācietis Paskāls Verleins, kurš gan izlaidīs vismaz pirmo testu sesiju Barselonā traumas dēļ. Viņa vietā C36 modeli testēs “Ferrari” akadēmijas biedrs Antonio Džiovinaci.

22.februārī “Sauber” komanda ir paredzēta filmēšanas diena Barselonas trasē, kad jauno modeli būs iespējams ieraudzīt darbībā.