“Mercedes” komanda izplatījusi paziņojumu, ka tās līdzšinējie vienības vadītāji Toto Volfs un Nikijs Lauda parakstījuši vienošanos, kas paredz amata saglabāšanu abiem līdz vismaz 2020. gada izskaņai.

Tieši 2020. gadā noslēdzas līdzšinējais Konkordes līgums, kas regulē naudas plūsmas kustību starp čempionātā startējošajām komandām, FIA un F1 komerciālo tiesību īpašniekiem.

Lauda un Volfs kopīgu darbu uzsāka 2013. gadā, kad komandu pameta tagadējais F1 menedžmenta direktors sporta jautājumos Ross Brauns. No toreizējā sastāva komandu šai starpsezonā pameta tehniskais direktors Padijs Lovs, kurš vēlāk pievienojās “Williams” vienībai, tikmēr viņa vietu ieņems Džeimss Alisons. Volfam šobrīd pieder 30 procentu komandas akciju, kamēr trīskārtējā F1 čempiona Nikija Laudas īpašumā ir 10 procenti.

“F1LV

Pēdējie gadi F1 bijuši vieni no aizraujošākajiem, ko savā dzīvē esmu pieredzējis. Ar Toto esam izveidojuši lielisku saikni, kas kombinācijā ar lielisku komandu spēj sniegt cerētos rezultātus. Esmu ļoti pateicīgs Dīteram [Zēčem], kā arī pārējiem “Daimler AG” valdes locekļiem par lēmumu pagarināt mūsu kontraktus,” prieku neslēpj Lauda.

Ar laipnībām dāsns bija arī “Mercedes-Benz” vadītājs Dīters Zēče: “Toto un Nikija līgumu pagarināšana ir lieliskas ziņas. 2013. gadā veicām vairākas izmaiņas komandas vadībā ar mērķi uzlabot komandas konkurētspēju. Rezultāts pat ir pārsniedzis sākotnējās cerības. Toto vadītāja prasmes kombinācijā ar Nikija pieredzi ir galvenā panākumu atslēga. Līdz ar to paliksim pie esošā modeļa vēl vismaz četrus gadus.

“Mercedes” komandas atbalstītājus šajā nedēļā gaida vēl viens liels notikums, jo ceturtdien Silverstounā tiks prezentēta šīs sezonas formula.