Foto: KTM
Foto: KTM

“KTM” komanda oficiāli prezentējusi savu pirmo MotoGP klases motociklu – RC16.

Austrijas motociklu ražotājs jauno motociklu un krāsojumu ar pamanāmu “Red Bull” reklāmu atrādīja savā bāzē Matighofenē, Austrijā. Prezentācijā piedalījās komadnas braucēji Bredlijs Smits un Pols Espargaro, kuriem pievienojās Moto2 un Moto3 “KT”M” braucēji.

“KTM” MotoGP sacīkstēs debitēja pērnās sezonas pēdējā posmā Valensijā, taču soms Mika Kalio, kurš arī šosezon turpinās būt par komandas oficiālo testu braucēju, izstājās tehnisku problēmu dēļ.

“F1LV

Komandas braucēji Smits un Espargaro, kuri abi pārnāca no “Yamaha Tech3” komandas, 2017. gada pirmajos pirms sezonas testos veikuši ievērojamu progresu.

Pagājušajā nedēļā, Filipailendas trasē, Espargaro testos labākā laika īpašniekam Maverikam Vinjalesam (“Yamaha”) zaudēja tikai 1,3 sekundes, kamēr Smits uzrādīja vēl par desmitdaļu sliktāku laiku.

“KTM” vienlaikus arī prezentēja Moto2 un Moto3 klašu motociklus un braucējus. Moto2 klasē šogad brauks Breds Binders un Miguels Oliveira, bet Moto3 klasē “KTM” pārstāvēs Bo Bendšneiders un Nikolo Antonelli.

“KTM” komandas prezentācija nozīmē, ka no MotoGP rūpnīcu komandām vienīgi “Aprilia” nav prezentējusi jauno motociklu.

Pēdējie pirms sezonas testi norisināsies Katarā no 10.-12. martam, bet 26. martā turpat, Losailas trasē, norisināsies sezonas pirmais posms.

Piedāvājam noskatīties “KTM” komandas prezentācijas video!

This slideshow requires JavaScript.