Bijušais Pasaules rallija čempionāta pilots Gaijs Vilkss aizvadīs pilnu sezonu šī gada Pasaules Rallijkorsa čempionātā ar “Volkswagen Polo Supercar” mašīnu.

Divkārtējais Lielbritānijas rallija čempions Vilkss startēs ar automašīnu, ar kuru pērn startēja zviedrs Johans Kristofersons un uzvarēja Francijas posmā, kā arī izcīnīja otro vietu čempionāta kopvērtējumā. Britu braucējs startēs kā privātās komandas pārstāvis un viņa atbalstītājs būs “LOCO Energy” kompānija, kas atbalsta arī brāļus Baumaņus.

“Mans mērķis ir regulāri iekļūt pusfinālos un pēc tam jau viss ir iespējams.”

“Es ilgi gaidīju iespēju aizvadīt pilnu Pasaules rallijkrosa sezonu un tagad nevaru vien sagaidīt sezonas sākumu,” paziņoja Vilkss. “Pie galējā varianta esam nonākuši pēdējā brīdī un līdz ar to man nāksies ļoti strauji pierast pie mašīnas, ar kuru iepriekš neesmu braucis. Man būs jāizmanto visa pieredze, kas man ir, taču esmu sajūsmā par šo iespēju.”

Pasaules rallijkorsa čempionātā Gaijs Vilkss debitēja 2015.gadā britu posmā ar “Mini RX” automašīnu, bet pagājušā gadā brits bez savas māju sacīkstes startēja arī Spānijas un Latvijas posmos.

“Es nešaubos, ka “Polo” ir labākā mašīna, ar ko es esmu startējis rallijkrosā,” turpināja Vilkss. “Mans mērķis ir regulāri iekļūt pusfinālos un pēc tam jau viss ir iespējams. Protams, es vēlos būt arī finālos. Es varu teikt, ka mēs mērķējam uz goda pjedestāliem, taču nevēlos lidināties mākoņos – šo izaicinājumu pieveiksim soli pa solim.”