“Toro Rosso” komanda vakar aizvadīja filmēšanas dienu Misano trasē, Itālijā. Braukšanai gan ātri vien tika pielikts punkts, jo “Renault” dzinējam radās tehniskas problēmas jau pēc sešiem apļiem.

“Toro Rosso” komanda savu STR12 modeli prezentēs svētdien, taču pirms testiem Barselonā komanda bija nolēmusi pārbaudīt visas iekārtas, aizvadot atļauto filmēšanas dienu.

Pērn komanda sezonu aizvadīja ar uzlabotiem, gadu veciem “Ferrari” dzinējiem, taču uz šo sezonu ir nolēmusi atgriezties pie “Renault”, kādus izmanto arī “Red Bull” vienība.

“Renault” vienības motoru nodaļas boss iepriekš izteicies, ka šī gada motori būs par 95% atšķirīgi no iepriekšējās versijas. Tikmēr “Renault” F1 komandas direktors Sirils Abitebouls ziņoja, ka galvenā uzmanība sākuma tiks vērsta uz izturību.

Itālijā bāzētai “Toro Rosso” vienībai gan īsti neieveicās ar dzinēja izturību, kā rezultātā izdevās veikt vien sešus apļus, kas nav ne tuvu atļautajiem 100 kilometriem filmēšanas dienas ietvaros. Domājams, ka problēmas radās ERS sistēmā.