Aizvadītā gada pasaules čempions Niko Rosbergs uzskata, ka fiziskais nogurums, kas braucējiem iestāsies, vadot formulu sacīkšu režīmā, atstās pamatīgu iespaidu uz viņu rezultātiem brauciena noslēdzošajā fāzē.

Mašīnas izskatās pēc absolūtiem monstriem. Tās ir ļoti agresīvas, kas daudzus piesaista. Braucējiem tas patīk, turklāt šogad ar jaunajām mašīnām viņi var justies kā īsteni gladiatori, jo mašīnas nudien pārbaudīs fizisko spēju limitus. Iespējams, pat redzēsim kādu zaudējot sacīkšu uzvaru tikai un vienīgi noguruma dēļ. Tieši tas F1 ir nepieciešams!” norāda Rosbergs.

Vaicāts par savu lēmumu beigt karjeru, Niko joprojām ir pārliecināts, ka rīkojies pareizi: “Es biju gaidījis, ka “Mercedes” būs spēcīgākie arī šogad, jo komanda ir lieliska, tādēļ kārtējā lieliskā modeļa izveide mani nepārsteidz. Ar savu lēmumu esmu apmierināts – vēl aizvien mīlu šo sportu, tādēļ ir patīkami atrasties te un izjust visu atmosfēru.

Šogad ir vairākas svaigas vēsmas un ceru, ka čempionāts turpinās šādi attīstīties. Protams, ir nedaudz dīvaini atrasties šādā stāvoklī, tomēr ir daudz mierīgāk. Esmu ļoti laimīgs par to, kā šobrīd attīstās mana dzīve.

2 KOMENTĀRI

  1. “…viņi var justies kā īsteni gladiatori, jo mašīnas nudien pārbaudīs fizisko spēju limitus.” Par ko viņš te runā? Gladiatoru cīņu mērķis jau nebija pārbaudīt kaut kādas fiziskās robežas, bet gan izklaide, izgaršojot asinis. Varbūt vēl līdz 70-tajiem gadiem 1.formulas braucējus varēja salīdzināt ar gladiatoriem, taču tagad šī termina lietošana ir pilnīgi nevietā.