FIA pasaules rallijkrosa čempionātam šogad pievienosies vairākas jaunas komandas. Jau ziņojām par “DA Racing” plāniem aizvadīt pilnu World RX sezonu. Nu Francijas komandas boss un galvenais braucējs Žans Baptists Duborgs ir apstiprinājis, ka aizvadīs pilnu pasaules čempionāta sezonu ar Peugeot 208 Supercar klases mašīnu.

DA Racing

Tikmēr komandas otrais braucējs būs WTCC braukušais Gregors Demustīrs, kurš aizvadīs piecus World RX posmus. Žana Baptista brālis Andrea Duborgs tikmēr brauks Euro RX Supercar klasē ar Citroen DS3 automašīnu.


Niklass Gronholms
“F1LV

Nesen parādījušās ziņas, ka Somijā bāzētā rallijkrosa komanda “GRX” aizvadīs pilnu World RX sezonu. Komandas braucējs būs divkārtējā WRC čempiona Markusa Gronholma dēls Niklass Gronholms.

Gronholms pagājušā gada sezonas lielāko daļu aizvadīja “Olsbergs MSE” vienībā, kur vienīgi uz sezonas pēdējo posmu Argentīnā viņš tika aizstāts ar Latvijas autosportistu Reini Nitišu.

“GRX” komanda startēs ar “M-Sport” būvētām Ford Fiesta RX Supercar mašīnām.


Jau pagājušā gada izskaņā rakstījām, ka “Marklund Motorsport” plāno startēt Euro RX čempionātā, ar Supercar klases debitanti Magdu Andersoni un Antonu Marklundu sastāvā. Vakar tika atrādīti “Marklund Motorsport” mašīnu krāsojumi. Interesanti, ka par Marklunda atbalstītāju ir kļuvis enerģijas dzēriens “LOCO”, kas iepriekš pievienojas Jāņa un Arta Baumaņa atbalstītāju pulkam.

This slideshow requires JavaScript.