“Red Bull” komandas padomdevējs Helmuts Marko esot noraizējies par “Ferrari” komandas slēpšanās taktiku testos.

“Ferrari” astoņu dienu pirms sezonas testu sēriju noslēdza pirmajā vietā, Kimi Raikonenam pēdējā dienā uzstādot laiku 1:18.634.

“F1LV

Vēl dienu pirms testu beigām Sebastians Fetels ar SF70H formulu atlaida gāzi vēl pirms finiša līnijas, taču tāpat uzstādīja uz to brīdi ātrāko laiku.

Marko “Red Bull” piederošajā Austrijas Servus TV kanālā atklāja: “Ferrari ir ļoti stipri un arī izturīgi. Tā ir atšķirība no pagājušā gada. Mani satrauc tas, ka es ļoti labi zinu Fetelu. Viņš provokatīvi ‘atmetās’ pirms finiša līnijas lidojošajā aplī. To redzēja visi. Un, lai darītu ko tādu, ir jābūt milzīgai pašpārliecinātībai un zināšanām, ka mašīna var daudz vairāk. Ja tu dari ko tādu, tad ticība saviem spēkiem un pārliecība, ka mašīna spēj uz ko vairāk, ir neizmērojama.”

Marko gan piekrīt, ka pēc testiem ir nereāli noteikt spēku samērus, jo ātru testos ietekmē degvielas daudzums, dzinēja iestatījumi un formulas regulējumi.

Marko arī stāsta, ka “Red Bull” vienībai pirms Austrālijas Grand Prix būs vairāki nozīmīgi uzlabojumi.

2 KOMENTĀRI

  1. Vacajam “purkšķim” vajadzētu vairāk piedomāt pie savas verbālās caurejas un nodarboties ar sava tīma problēmām nelienot tur kur viņam nav jālien!

    p.s pēc nedēļas Marko varēs iepazīties ar patiesajiem starta varējumiem tā kā lai aiztaisa maizes grieztuvi un apbruņojas ar pacietību.