“McLaren” ir paziņojusi, ka Fernando Alonso nākotne nav komandas rokās, ja tā nespēs jau tuvākajā laikā nodrošināt sāņu pilotam konkurētspējīgu mašīnu. Pēc katastrofālām testu sesijām Barselonā “McLaren” komandai priekšā milzīgs darbs, lai sagatavotos Austrālijas GP posmam un cienīgi tajā nostartētu.

Vēl testu laikā pats Alonso izteica cerību, ka “Honda” spēs reaģēt uz problēmām un strauji atkopties no neveiksmēm, tomēr pastāv uzskats, ka problēmas ir tik lielas, ka tās nebūs iespējams novērst īstermiņā. Līdz ar to presē jau ir runas par iespējamo Alonso aiziešanu no vienības pēc trim neveiksmīgām sezonām.

“F1LV

Pats spāņu pilots paziņoja, ka neatkarīgi no tā kā izvērtīsies 2017.gada sezona, viņš vēlas turpināt startēt arī 2018.gadā, kas faktiski ir ‘zaļā gaisma’ konkurentiem sākt pārrunas ar Alonso par pāreju uz citu vienību. Tostarp “McLaren” boss Ēriks Buljē atzina, ka Vokingas komanda ir jānodrošina Alonso ar mašīnu, kas viņu padara laimīgu, citādi iespējas noturēt divkārtējo pasaules čempionu komandā ir ļoti mazas.

“Alonso patīk jaunās Formula 1 mašīnas un jaunie noteikumi, taču mums ir jādara viss, lai viņš ir apmierināts arī ar “McLaren” mašīnu,” paziņoja Buljē. “Ja mēs nebūsim konkurētspējīgi, tad viņš pieņems pats savus lēmumus attiecībā uz savu nākotni. Esmu drošs, ka Alonso joprojām ir labākais pilots F1. Kā es to zinu? Nevēlos dalīties ar slepenu informāciju, jo daudz komandas vēlētos to noskaidrot, taču zinu, ka viņš ir labākais.”

8 KOMENTĀRI

 1. Buljē kaut ko “”saostījies”” pārvērtējot spāņu kalēja spējas. Tas pats Hamiltons,debijas sezonā, startējot vienā komandā,ar identiskiem kāriem kopvērtējumā izbāza šo pārvērtēto titulsolītāju.
  Un vēl,kāpēc,ja reiz Buljē apgalvo,ka šams ir pats labākais,nevienai no TOP komandām nav interese par šo wunderkindu? Atbilde ir vienkārša: F1 ir pilna ar st\ariem kuri ir galvas tiesu pārāki par pārvērtēti-pārmaksāto Donu Kihotu kurš viennozīmīgi aizvada savas pēdējās(-jo) sezonu F-1.

  p.s. pat Meršu bosi,izvēloties somu Valteru,skaidri deva saprast,ka novērtē Raiko tautieti daudz augstāk nekā spāņu fermere dēlēnu.

  • Par to, ka Hamiltons ir vismaz tikpat meistarīgs kā Alonso par to es piekrītu Velnam.
   Piebildīšu tikai to, ka vienā sezonā var notikt jebkas. Piem. 2014.g. pat Daniels Rikjardo sagrāva Fetelu 12-7 kvalenēs un 11-3 gonkās, tā kā kopš tā laika man ir ļoti ļoti žēl Feteli, jo nevienai no Top komandām (Mercedes vai Red Bull) laikam jau nav interese par šo reiz dažu fanu ar rozā brillēm pārvērtēto vācu pilotu.
   P.s. Ir jāskatās plašāk, piem. Alonso pārspēja M. Šūmaheru viņa pēdējās 5 sezonās (2005, 2006, 2010, 2011, 2012), tad nu šaubu nav, ka komentāri ir lieki par to, kurš no šiem abiem pilotiem ir augstāk vērtējams.

  • Spānis savas dzīves galveno misiju 🙂 jau izpildīja 2006.gadā, tā kā nu ar augsti paceltu galvu viņš var darīt visu ko vēlas, piem. gatavoties Lemānas gonkai utt., karoče es pilnīgi piekrītu Verminam, taču tikai ar nosacījumu, ja 2018.g. sezonā Alonso omulīgi neiesēdīsies jau …Mercedes formulā. Let’s wait and see! hehehe

   • He-he-he,Ričija sapnis Alonso & MB…..tam nav nākotnos! Vismaz tikmēr kamēr MB galveno vijoli spēlēs Luisita.:D Un nez vai pats kalējkungs uz turieni tieksies riskējot atkal tikt izbāstam!:D 😀 😀

    p.s. lai tik iet uz to Lemānu braukt-nez ko tad Ričijs “topīs” kad tur viņu latvju jaunais talants Calko izbāzīs! 😀

   • Velns jau aizmirsis savas pārgudrās prognozes par to kā M. Šūmahers Rosbergu “izbāzīs” 2010.gadā. hehehe
    Realitātē viss bija tieši otrādi!

   • Velns pats diemžēl ir kļuvis par “izsmiekla objektu vairāku gadu garumā”, jo nekādīgi joprojām nespēj saprast pat tik elementāru lietu, ka F1 80% no rezultāta nosaka auto, bet pilota loma ir labākajā gadījumā tikai 20%.