Pozitīvs skats uz gaidāmo sezonu ir “Red Bull” komandas braucējam Danielam Rikjardo, kurš ir pārliecināts, ka viņa pārstāvētā vienība no “Mercedes” neatpaliek vairāk kā pussekundi, turklāt šis esot bijis veiksmīgākais sagatavošanās periods, kādu viņam nācies ar “Red Bull” piedzīvot.

Pirmssezonas apskats. Par Red Bull izredzēm (19:12-23:37)

Es neesmu pārliecināts, cik tuvu mēs tieši esam, tomēr starpībai nevajadzētu pārsniegt pussekundi. Testos radās pāris mikroproblēmas, bet nekas nopietns. Kopš esmu šīs komandas daļa mums vienmēr bijuši dažāda veida sarežģījumi testos, tādēļ fakts, ka šoreiz viss ritēja salīdzinoši gludi, sniedz pozitīvu skatu nākotnei,” optimismu neslēpj vienmēr smaidīgais Rikjardo.

Austrālietis arī norādījis, ka pašlaik nedaudz pietrūkstot ātruma taisnēs, tomēr viss var mainīties, kad sacensību režīmā komandas savus jaudas agregātus tik ļoti necentīsies taupīt.

Daniela Rikjardo komandas biedrs Makss Verstapens pagaidām vēl ir nobažījies un lielus panākumus sezonas sākumā nesola, kurš arī uzsvēris to, ka lielu nozīmi spēlēs uzlabojumi, ko katra komanda spēs veikt sezonas laikā.

3 KOMENTĀRI