Pirmā treniņu sesija Austrālijā Albertparka trasē noslēdzās ar abu “Mercedes” pilotu ātrākajiem apļa laikiem. Luiss Hamiltons uzrādīja rezultātu 1:24.220s.

Jaunais Hamiltona komandas biedrs Valteri Botass ātrākajam apļa laikam zaudēja 0,6s, tomēr abi “Mercedes” piloti bija vienīgie no visiem pilotiem, kas izmantoja pašu mīkstāko pieejamo riepu sastāvu – ultra-soft riepas, kamēr parējie izmantoja super-soft sarkanā marķējuma riepas.

“F1LV

Aiz “Mercedes” ierindojās “Red Bull” piloti, bet ziemas testu uzvarētāji “Ferrari” pirmo treniņu sesiju iesāka piesardzīgi un ierindojās 5. un 6.pozīcijā.

“McLaren” komandu arī Austrālijas 1.treniņā piemeklēja nelielas tehniskas problēmas un Stofels Vandūrns galarezultātā bija lēnākais pilots trasē, bet Fernando Alonso uzrādīja 14.apļa laiku.

Austrālijas GP – T1 rezultāti

4 KOMENTĀRI

  1. Vēl jau plinti krūmos nemetīsim. Bet ja statistiski skatās, tad biežāk Ferrari ir bijušas visādas problēmas. Un tad sākas tā taisnošanās.. Merši kā jau līdz šim – nekādas redzamas ķibeles un ir augšā. Nedaudz jau atkal de-javu, jo pirms gada arī domāju, ka Ferrari nu tad beidzot ar savu super sadegšanas kameru visus “sadauzīs”. Bet čiks vien sanāca no tā visa..