“Mercedes” ir apsolījusi ‘nekavējošu atbildi’ par savu Austrālijas GP zaudējumu. Komanda ir uzsākusi sīku datu analīzi par to, kas tieši bija vainojams zaudējumā “Ferrari” komandai.

Luiss Hamiltons Melburnas sacīkstē piedzīvoja pastiprinātu riepu nodilumu salīdzinājumā ar savu sāncensi Sebastianu Fetelu un tas lika “Mercedes” saukt savu līderi boksos ātrāk par “Ferrari”. Hamiltons pēc finiša atzina, ka komandai ir īpaša uzmanība jāpievērš riepu nodilumam, bet komandas boss Toto Volfs apsolīja, ka “Mercedes” jau nākamajā posmā atgriezīsies vēl spēcīgāka.

“Šis zaudējums bija personības izaugsmei,” paziņoja Volfs pēc tiešā cīņā piedzīvotā zaudējuma “Ferrari” komandai. “Pēdējos trīs gados mums ir ļoti paveicies, ka esam uzvarējuši lielāko daļu sacīkstes. Tagad mums ir jāpieņem, ka “Ferrari” ir mūs pārspējuši. Taču mēs atgriezīsimies vēl spēcīgāki. Mums bija zināmas problēmas testos un arī svētdien Austrālijā viss negāja tik gludi, taču mēs izpētīsim visos sīkumos, kas ir pie vainas šim zaudējumam.”

“Zaudējums tiešā cīņā nebija šoks,” turpināja Volfs. “Mēs vienmēr zinājām, ka pretinieki ir ļoti spēcīgi un gaidījām šo uzbrukumu. Mums aiz muguras ir trīs satriecošas sezonas, taču mēs nevaram sagaidīt, ka uzvarēsim mūžīgi. Bija skaidrs, ka šis mirklis pienāks un mums jābūt gataviem to uzņemt ar cieņu – kāds ir spējis paveikt labāku darbu par mums. Sebastians un “Ferrari” ir pelnījuši šo uzvaru.”

15 KOMENTĀRI

 1. Šaubu nav, ka Fetels tikai ar pašu ātrāko formulu var uzvarēt, bet ja tādas nav, tad viņš ir prasta viduvējība, kuru ar identisku formulu spēj totāli sagraut pat Daniels Rikjardo 2014.g. sezonā (12-7 kvalenēs un 11-3 gonkās)!!!
  Nekas nav mūžīgs, arī ne haļavas, Sebestian! Bet vispābā nu ar nepacietību gaidām Luisa 63-o pole position un 107-o front row startu jau Ķīnas GP!

   • Tavas glupības patiešām es nekomentēšu, bet varu vēl piebilst to, ka Sebam šī uzvara bija tāda pati laime kā aklai vistai miežu grauds! Tev vajadzēja dzirdēt kā visa Salaspils rēca 2014.g. Kanādas GP 23.apļa laikā – Fetels, nemācēdams pat ar DRS palīdzību garajās taisnēs apdzīt prastu viduvējību Niko Hulkenbergu, čīkst savai komandai – I am struggling to get by! Nu īsts 4x čīkstulis ir tas viduvējība Fetels!

   • Kvalenēs vismaz nav nācies dzirdēt: “Rubens (Eddie, Felipe), Let Michael pass for the Championship!” kā tas bija 1998.g., 2001.g. un 2002.g. Austrijas GP, 1999.g. Francijas GP, 2005.g. Monako GP, 2005.g. ASV GP, 2006.g. Japānas GP utt.

   • Čalim plate iestrēgusi…vienu un to pašu maļ jau otro gadu! 😀 Nevar nu nevar puika pārdzīvot,ka komanda ir izvēlējusies likt visas kārtis uz vienu cilvēku…no šāda skata punkta,žēl,ka katrā komandā bija divi braucēji 😉 nu nekas…tagadne rāda,ka Luisita ir viss nestabilākais braucējis,kas ar saviem PP ir vismazāk uzvaru izcīnijis ?

   • Fanele81, iemācies vispirms pareizi rakstīt “viss nestabilākais” un tad tavus komentārus varbūt kāds sāks uztvert nopietni. hehehe

 2. Joprojām nevari pārdzīvot Luisitas 2016g.sezonas izgāšanos 😀 Prieks,ka esi palicis mazliet pieticīgāks un vairs nesapņo par 7 vai 8 tituliem 😀 PP Luisita kaut vai katrā Q izcīna,galvenais,lai turpina mudīties sacīkstēs 😉

 3. kkādi no klaušu laikiem mantoti baura kompleksi nomoka to ūdensvinetu – kā F1 apbalvošanas ceremonijas laikā atskan Deutschlandlied, tā panesas spams.

  Ja uz podiuma augstākā pakāpiena vēl piedevām stāv okolo-“Rosso corsa” krāsas kombinezonā tērpts pilots – spams jo skarbāks..

   • Varētu padomāt, ka Austiņa Povere ar Verminu – spamotāji un glupu pasaku stāstītāji jau nu tiešām būs tie īstie, kuri norādīs kas ir spams! hehehe

   • It kā jau dzīvē tā nemēdz būt,ka visi visapkārt ir tikai pastaigāties iznākuši,bet pareizais rasklads ir tikai vienam…..ar MS sindromu sirgstošam galma ākstam. 😀
    Laikam jau God. Verminam būs taisnība par uzplēsto brūci vairāku gadsimtu garumā. 😀