“Sauber” komanda apstiprinājusi, ka arī šajā nedēļas nogalē notiekošajā Ķīnas GP izcīņā komandas pamatsastāva braucējs Paskāls Verleins nebūs gatavs sēsties pie formulas stūres, tādēļ vēl viena iespēja sevi pierādīt tiks sniegta itālim Antonio Džiovinaci.

Galvenās problēmas Verleinam sagādā ilgstošas slodzes pie F1 mašīnas stūres, kas šogad ievērojami pieaugušas. Vācietis muguras savainojumā iedzīvojās janvārī, kad piedzīvoja pamatīgu avāriju Maiami notikušajās čempionu sacīkstēs.

“Mana galvenā prioritāte ir trenēšanās, lai pie stūres spētu atdot sevi par visiem 100 procentiem. Tādēļ sacīkstēs braukšu, kad būšu tam pilnībā gatavs. Ceru, ka tas notiks jau Bahreinā, tomēr, ja radīsies nepieciešamība, savu šī gada pirmo posmu varu aizvadīt arī Krievijā, ja līdz Bahreinai vēl nejutīšos perfekti,” norāda Verleins.

“F1LV

Par viņa aizstājēju Antonio Džiovinaci pēc 12. vietas Austrālijā “Sauber” komanda izteicās ļoti pozitīvi, norādot, ka labprāt vēl redzētu pagājušā gada GP2 vicečempionu pie formulas stūres, kamēr optimistiskākie itāļu mediji jaunajā talantā jau saredz potenciālo Kimi Raikonena aizstājēju “Ferrari”, kur Džiovinaci šobrīd ir rezerves braucēja statusā.

2 KOMENTĀRI

  1. Ko šams vispār meklē F-1? Paskatoties uz viņa foto (lai man piedod oponenti) rodas sajūta,ka čalis reāli “ramsi paputal”,tobiš ar viņa fiziskajām un vizuālajām dotībām ne ar formulu braukt,bet fotogrāfēties kādam modes vai geju žurnālam! 🙂