“Ferrari” komandas braucējs Sebastians Fetels uzrādījis ātrāko apļa laiku Ķīnas GP izcīņas trešajā treniņbraucienā.

Pēc krietni ierobežotās braukšanas piektdienā, šodien braucējiem un komandām nācās atgūt iekavēto. Jau ar pirmajām minūtēm braucēji devās trasē, taču “Mercedes” un “Ferrari” braucēji ilgāku laiku neuzrādīja ātrus apļa laikus.

“F1LV

Tuvāk treniņu sesijas noslēgumam Fetels uzrādīja ļoti ātru apļa laiku, kuram ne Kimi Raikonens, ne “Mercedes” piloti nespēja pietuvoties. Pēc saviem otrajiem mēģinājumiem gan Fetela sekotāji pietuvojās. Raikonens sesijas noslēgumā savam komandas biedram zaudē vien 0,053 sekundes.

Raikonena tautietis Valteri Botass ierindojās 3. vietā, Fetelam zaudējot 0,371 sekundes, bet Hamiltons palika ceturtais. Piektajā vietā esošais Felipe Masa līderu četriniekam zaudē krietni vairāk – 1,437 sekundes pret Sebastiana Fetela laiku.

Ķīnas GP – 3. treniņš

2 KOMENTĀRI

  1. Treniņi ir un paliek tikai treniņi-īsto par īsto spēku samēru varēs spriest tikai pēc q-jas beigām.Gribētos jau redzēt abus sarkanos un pjedestāla,bet par Raiko nedaudz māc šaubas…..jācer,ka ar regulējumiem Ferrari tiks galā un somainais varēs dot virsū ar pilnu krūti. 🙂