Luiss Hamiltons izcīnījis uzvaru Ķīnas GP kvalifikācijā, tomēr, redzot šogad paveikto “Ferrari” progresu, skaidrs, ka rītdien mūs gaida aizraujoša cīņa, kam papildus odziņu piešķir neziņa par laikapstākļiem, kas var gan tiešā, gan pārnestā nozīmē aizskalot visas iepriekš paredzētās stratēģijas.

Luiss Hamiltons: “Līdz šim nedēļas nogale izvērsusies ļoti aizraujoša. Šodien negāja viegli. No rīta nācās iekavēt vakar testos zaudēto laiku, lai censtos atminēt mašīnas regulējumus pēc iespējas precīzāk. Zinājām, ka “Ferrari” būs ātri, tādēļ nācās braukt uz pašas spēju robežas. Izšķirošais aplis nesākās pārāk labi, tomēr trases otrajā pusē mašīna sāka justies arvien labāk un labāk. Esmu ļoti pateicīgs komandai par paveikto. Cīņa ir spraigāka kā jebkad, tādēļ arī man šosezon ir ļoti interesanti. Rīt būs jautra diena, jo vēl neesmu braucis šī gada mašīnu ar slapjā laika riepām. “Ferrari” sacīkšu režīmā ir ļoti ātri, tādēļ cīņa būs aizraujoša!”

“F1LV

Sebastians Fetels: “Rītdien redzēsim, cik liela nozīme ir pirmajai starta rindai. Būtu jauki, ja izdotos braukt vēl nedaudz ātrāk. Iespējams, braucu pārāk piesardzīgi pēdējā aplī. Cīņa ar Botasu bija ļoti sīva, tādēļ patiess prieks, ka esmu viņam priekšā. Rītdien apstākļi būs ievērojami atšķirīgi, tomēr mūsu mašīna ir ātra visdažādākajos apstākļos.”

Valteri Botass: “Žēl, ka Sebam izdevās pārspēt mani, tomēr jāatceras, ka sacīkstes ir tikai rītdien. Pirmā un trešā starta pozīcija ir lielisks sasniegums visai komandai, zinot, ka rīt var līt lietus. Luiss šodien bija ļoti spēcīgs, “Ferrari” tāpat, tādēļ skaidrs, ka rītdien būs ļoti spraiga cīņa.”

Kimi Raikonens: “Neliels sarūgtinājums palikt ceturtajā vietā, jo mašīna bija spējīga uz ko vairāk. Dažviet bija nelielas problēmas ar mašīnu, bet ātrums bija labs. Redzēsim, kas notiks rītdien, tomēr tādos laikapstākļos, ko sola šobrīd, svarīgākais ir vispār sasniegt finišu.”

Toto Volfs: “Atšķirība starp Sebu un Valteri bija 5.9 centimetri! Šis vairs nav 2016. gads un atšķirība starp abām komandām ir minimāla. Inženieriem šis posms ir īstens izaicinājums, jo treniņos zaudētais laiks liks pamatīgi pārdomāt, kādus balansējumus rītdien izvēlēties. Esam pilnīgā tumsā, jo šodien datu vākšana ir diezgan bezjēdzīgi, gaidot rītdienas nokrišņus.”

6 KOMENTĀRI

   • Protams,ka tiks……..ja puse no driveriem izstāsies! Tādai desmitai vietai ir īpaša garša! Hehehe.
    Lai tev veicas,Fernando Diass! :

   • Lietus gonkās bieži izstājas puse no driveriem, bet tu jau to nebūsi pamanījis, vai ne? hehehe
    P.s. Īpaša garša ir tikai uzvarām pēc komandas vadītāja pavēlēm No.2 driverim – “Let Michael pass for the Championship”! Tādām uzvarām un tādiem pjedestāliem tiešām ir īpaša, pretīga piegarša!