Niko Hulkenbergs šodien neaizvadīja pārāk veiksmīgas sacensības, paliekot bez punktiem, tomēr viņa uzvedība virtuālās un reālās drošības mašīnas periodos lika vācietim saņemt sodus arī pēc sacensību finiša.

Pēc lieliskā snieguma kvalifikācijā, kad “Renault” braucējam izdevās sasniegt septīto vietu, šodien viss negāja tik gludi. Jau sacensību pirmajos apļos Hulkenbergam tika piešķirts 5 sekunžu sods par Romēna Grožāna apdzīšanu virtuālās drošības mašīnas laikā, kam sekoja vēl 10 sekunžu sods par Markusa Ēriksona apdzīšanu, kad trasē pēc Džiovinaci avārijas bija devusies drošības mašīna.

Tomēr tiesneši nolēma pēc sacīkšu finiša par katru no šiem incidentiem piešķirt papildus 2 soda punktus. Tā kā arī pērn Ķīnā Hulkenbergs pamanījās tikt pie diviem soda punktiem, tad viņa kontā līdz Bahreinas posmam būs 6 soda punkti. Kā zināms, sasniedzot 12 punktus, braucējam tiek piešķirta diskvalifikācija no nākamā posma, tomēr šobrīd neizskatās pārāk ticami, ka “Renault” braucējam nāksies nokļūt šajā riska zonā.

“F1LV

Visvairāk soda punkti pagaidām ir Daņilam Kvjatam (8), tomēr pieci no tiem tiks dzēsti maija mēnesī.

1 KOMENTĀRS