“Red Bull” komandas vadītājs Kristians Horners paudis neizpratni “McLaren” vienības lēmumā ļaut tās līderim Fernando Alonso Monako GP laikā piedalīties ASV notiekošajās Indy 500 sacīkstēs.

Ir diezgan skumji redzēt, kā Fernando mokās ar savu šī gada formulu. Zakam nenoliedzami ir problēma – viņa rokās ir pesimistiski noskaņots braucējs, kurā jārada motivācija. Viņa risinājums ir sūtīt Alonso uz Indy 500, taču tas ir pilnīgs absurds! Tās ir trakākās sacīkstes, kādas esmu redzējis,” norāda Horners.

Viņš neveiks nekādus testus. Vienkārši iesēdīsies mašīnā un brauks. Pirmais līkums nav viegla stūres grozīšana, bet gan kārtīgs līkums. Lai ļautu savam braucējam darīt, ko tādu ir jābūt galīgi aptrakušam un jāapciemo psihiatrs!” Kristians Horners apliecina, ka savas komandas braucējiem nekad ko tādu neļautu darīt.

Ja braucējs ir apsolījis gadu veltīt komandas interesēm, tad tam tā ir jābūt. Tas būtu tas pats, kas gada vidū uz brīdi pazust ar citu draudzeni un tad atgriezties atpakaļ tā, it kā nekas nebūtu noticis. Vēl varētu saprast, ja šis starts nesakristu ne ar vienu F1 posmu, tomēr šis nav tāds gadījums,” uzsver Horners, kura pakļautībā esošais Daniels Rikjardo vēl nesen sapņoja par startu NASCAR, tomēr līdz reāliem darbiem tā arī netika.

Hornera viedoklim pievienojusies arī “Williams” komandas vadītāja, norādot, ka nebūtu gatava dot saviem braucējiem tādu vaļību un ir pārliecināta, ka tāpat rīkotos arī viņas tēvs un bijušais komandas vadītājs Frenks Viljamss.

2 KOMENTĀRI

  1. Izskatās,ka kāds,atļaudams Diasam piedalīties Indy 500 sacīkstēs,visdrīzāk grib tikt no spāņa vaļā…….pirmais līkums,bez treniņa ir tieši tā vieta kur šo plānu var droši īstenot! A pie psihiatra būtu jāiet pašam Alonso…..pat neskatoties uz to,ka šis gadījums tā pat izskatās bezcerīgi ārstējams. Nez kam un ko šis grib pierādīt?